Kauza vzdělání Taťány Malé: Panevropskou VŠ zakládal člen Řádu sv. Jiří a... už dost, prosíme – G.cz
Vyhledávání

Kauza vzdělání Taťány Malé: Panevropskou VŠ zakládal člen Řádu sv. Jiří a... už dost, prosíme

Kontroverzní postava Taťána Malá vystudovala brněnskou hnojárnu a soukromou právní školu s pochybnou pověstí. + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

V životě jsou jistoty, které člověk mít chce, ale pak taky takové, bez kterých by se obešel. Z druhého ranku je třeba smutný fakt, že se ještě minimálně několik dní budeme dozvídat nové a nové bizarní informace o vzdělání a (ne)kvalifikaci ministryně spravedlnosti Taťány Malé. Největší pozornost poutá Panevropská VŠ v Bratislavě, kterou, jak se zdá, potkaly ještě větší bizáry než studentka Táňa.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 29.6.2018, 15:51

Hrabě Drákula

Že bakalářskou práci napsala nastupující ministryně spravedlnosti Taťána Malá o chovu králíků, to už jsme psali. Že chodila na soukromou právnickou školu na Slovensku, takže její titul Česká advokátní komora neuznává, to také víme - stejně jako jsme slyšeli, že druhou diplomovou práci opsala a praxi vykonávala v obci ležící 300 km od místa, kde tehdy žila, tím pádem se jí zřejmě nevěnovala na plný úvazek, jak bývá požadováno.

Protože je ale celá záležitost s Babišovou vládou den ode dne bizarnější, objevila se dnes v souvislosti se vzděláním Malé další legranda. Někdo se podrobněji podíval na to, co je vlastně ta Panevropská škola zač. Spolu se dvěma ruskými podnikateli ji pomáhal zakládat Ján Čarnogurský, slovenský politik, hrdý rusofil (je dokonce předsedou Slovensko-ruské společnosti), v posledních letech odpůrce NATO a fanoušek Putina.

Čarnogurský se dlouhá léta těšil přízni občanů a mnozí ho považují za jednoho z těch příčetnějších slovenských politiků. To ale začalo trochu haprovat v roce 2016, kdy se na Facebooku pochlubil, že se stal členem řádu pro vyvolené, Řádu sv. Jiří. K oznámení připojil fotky, na nichž vypadá trochu jako Drákula nebo někdo, kdo by mohl být Jackem Rozparovačem. A bez zajímavosti není ani to, že na Panevrospké vysoké škole získal docentský titul novinář a velký fanda Miloše Zemana Petr Žantovský.

No. Rádi bychom řekli, že to je tak asi všechno, ale nejpozději zítra očekáváme další vynikající zjištění. Pro více bizáru nás sledujte!

A tady čtěte o podivných homofobních výrocích poslance Brázdila.

Podobné články

Doporučujeme

Další články