Kardinál Duka podpořil další pravicové extrémisty. Závidí totiž Ježíšovi sex v brněnském divadle – G.cz
Vyhledávání

Kardinál Duka podpořil další pravicové extrémisty. Závidí totiž Ježíšovi sex v brněnském divadle

Bible tedy dozná značných změn + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

O víkendu brněnští náckové poprvé v životě navštívili divadlo a jak se zdá, nepochopili, že během představení se neleze na podium. Většina z nich byli slušní muži, kteří se na jevišti drželi za ruce, čímž veřejně podpořili LGBT komunitu. Korunu tomu nasadil kardinál Dominik Duka, který brněnským pravicovým extrémistům na svém Facebooku vyjádřil respekt a uznání. Po notování si s Okamurou tak Duka opět potvrdil, že podporuje šíření nenávisti, strachu a xenofobie.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 28.5.2018, 13:50

Slušní lidé podpořili homosexuály

„Vítám, že se našli i lidé, kteří se odhodlali k činu, hru napadli u soudu a žádali její odvolání z programu divadla. Nakonec je třeba vidět, že někteří z diváků dali najevo svůj nesouhlas se skandálním obsahem i při samotném představení, byť jim to způsobilo potíže,“ píše Dominik Duka ve facebookovém statuu, kde se vyjadřuje k událostem okolo víkendového incidentu v brněnském divadle Husa na provázku a jejich kontroverznímu představení s názvem Naše násilí, vaše násilí.

Hra měla vyprodáno, což znamená, že i přítomní Slušní lidé si koupili vstupenku za 250 korun, čímž podpořili tuto kontroverzní divadelní hru, ve které Ježíš znásilňuje muslimku. Tito Slušní lidé navíc svým homosexuálním aktem v podobě držení se za ruce na podiu v průběhu hry pomohli k mocné kampani celé hry, takže díky tomu navštíví divadelní inscenaci Naše násilí, vaše násilí stokrát více lidí, než kdyby se vůbec neangažovali. Tomuto skvělému marketingovému tahu „požehnal“ i náš xenofobní kardinál Dominik Duka, který se ohání láskou, ale zároveň se zastává lidí, kteří šíří nenávist a strach.

Burani a pánbíčkáři znehodnocují umění

Kardinál Duka se ohání tím, že je tato divadelní hra financována z veřejných rozpočtů, ale zapomíná na to, že mediální podpora této kontroverzní divadelní hry, ke které rovněž přispěl, prodlouží životnost kusu o další představení, jelikož každý bude chtít vidět to, proti čemu křestané veřejně protestují. Pevně doufáme, že se hra postupně objeví ve všech divadlech po celé republice, aby ji mohlo zhlédnout co nejvíce lidí.

Zlí křesťané a moralisté se navíc rozhodli poškodit facebookové stránky Divadla Husa na provázku tím, že dávají jednohvězdičkové hodnocení divadlu, s čímž nesouhlasíme, a proto by bylo skvělé, kdybyste jim naopak dali 5 hvězdiček, abychom vyrovnali tu křesťansko-náckovskou nenávist vůči svobodnému umění, do kterého by neměl nikdo kecat. Nejsmutnější na tom je, že divadlo kritizují jen lidé, kteří chodí povětšinou jen na pivní slavnosti nebo na fotbal.

A zde jsou největší trapasy a nešvary Pirátů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články