Kampaň MeToo: Prezident Miloš Zeman se stal obětí sexuálního výtržnictví

Obrázek uživatele Dirk Diggler
13.1.2018, 11:01

Kampaň #metoo hlásí další oběť mezi celebritami. Tentokrát se jedná o jednoho z nejmocnějších mužů v České republice, přesněji o prezidenta Miloše Zemana. Ten byl přímo ve volební místnosti doslova zahnán do kouta obnaženou dívkou, která ho odzbrojila holým hrudníkem. Prezident Zeman se tak stal obětí sexuálního výtržnictví přímo před zraky své ženy.

Prezident Zeman utrpěl těžký šok přímo ve volební místnosti

K nechutnému sexuálnímu výtržnictví došlo ve volební místnosti, ve které se shodou okolností nacházel prezident Miloš Zeman, který se snažil splnit svou volební povinnost a vhodit sám sobě hlas. Vše vypadalo jako poklidný pátek plný alkoholu a hejtování na Twitteru skrz profil mluvčího Ovčáčka, avšak bohužel se tak nestalo. Z ničeho nic se totiž v místnosti objevila nahá žena a rozeběhla se za panem prezidentem, který takto agresivní útok nečekal. Na hrudi navíc měla napsáno, že Zeman je Putinova děvka. Prezidentův výraz byl v tu chvíli k nezaplacení a vypadal, že ženská ňadra už delší dobu neviděl.

Nahá feministka přítomné osazenstvo nepotěšila

Prezidentova ochranka ihned zasáhla a nahou deviantku okamžitě zpacifikovala. Zemanova žena byla samozřejmě také v šoku stejně jako zbytek osazenstva. Kdyby se v místnosti nacházel mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, tak by byl zajisté také v šoku. Jiří je totiž citlivý hoch a pohled na nahé ženské tělo v podstatě nezvládá.

Zeman se stal tak obětí sexuálního harašení a zároveň součástí kampaně #metoo, která v posledním roce neustále graduje. Deviantkou, která prezidentův zrak znesvětila, nebyl Dominik Feri, nýbrž 28letá aktivistka Angelina Diashova z feministického hnutí Femen. Tato žena se prý nestyděla znesvětit ani samotného Lukašenka.

Upřímnou soustrast, pane prezidente!

A zde je odvážná kampaň meatoo.


Komentáře