fb pixel Jsou slavní, bohatí a mají koronavirus: Nakažlivé celebrity, kterým se nějakou dobu raději vyhýbejte – G.cz
Vyhledávání

Jsou slavní, bohatí a mají koronavirus: Nakažlivé celebrity, kterým se nějakou dobu raději vyhýbejte

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Koronavirus ukázal, že naše oblíbené celebrity i přední čeští politici jsou stále jenom lidi, jako my všichni. Proto není žádným překvapením, že se chorobou COVID-19 rovněž nakazili i lidé, které máme za nedotknutelné polobohy. Zdraví vám nezaručí miliony na účtě, moc ani ochranka, která s vámi bude stát na každém kroku.

Martin Miko
Martin Miko 30.3.2020, 16:41

Celebrity s koronavirem

Není žádným tajemstvím, že se koronavirus netýká jen obyčejných lidí. Své by o tom mohli povědět i desítky celebrit, politiků a sportovců, kterých se tento zrádný vir týká. Na druhou stranu se nejedná naštěstí o žádný mor a vyléčit se z této nemoci dá. Hurá. O tom by mohl své povědět i například hollywoodský herec Tom Hanks, který se společně se svou ženou Ritou nakazil koronavirem v Austrálii. Nyní oznámil, že se oba dva z nemoci vyléčili a vše se u nich v rámci daných možností vrátilo do starých dobrých kolejí.

V českých vodách se nedávno nakazil koronavirem bývalý český profesionální boxer a mistr světa Lukáš Konečný. Ten se o víkendu také pochlubil v médiích tím, že se uzdravil z nakažení koronavirem. O infikování koronavirem před nedávnem informoval svět i bývalý český fotbalista Ladislav Vízek, který pro server Sport.cz uvedl, že je přesvědčený o tom, že nemoc zlomil, takže to vypadá, že to není tak beznadějné. Největšími celebritami jsou pro nás všechny v současné době lékaři a zdravotní sestry, kteří jsou ve styku s nakaženými v podstatě na denní bázi.

Z toho všeho plyne jedno ponaučení. Nemoc si nevybírá a vám nezbývá nic jiného než sedět doma, mýt si ruce a pevně věřit, že se brzy objeví vakcína nebo osvědčený lék na koronavirus.

Podobné články

Doporučujeme

Další články