fb pixel Joaquin Phoenix možná bude novým Jokerem! Geniální herec by jako maniakální zločinec mohl překonat i Heatha Ledgera – G.cz
Vyhledávání

Joaquin Phoenix možná bude novým Jokerem! Geniální herec by jako maniakální zločinec mohl překonat i Heatha Ledgera

Joker v Temném rytíři byl zřejmě Ledgerovou životní rolí. Posmrtně za ni dostal Oscara. + DALŠÍ 1 FOTKA

Tak tohle by mohlo být vážně zajímavé! Joaquin Phoenix, herec, který se nebojí žádné výzvy, dostal nabídku, která se téměř neodmítá; v chystaném filmu by si měl zahrát Jokera. Phoenix se blockbusterům doposud vyhýbal, tento počin by měl ale stát úplně mimo současný DC vesmír.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 10.2.2018, 14:32

Nový klaun in town

Jestli tohle klapne, mohlo by to být sakra velké! DC volí novou taktiku a po nezdarech "skupinových" filmů se společnost rozhodla každé své postavě vytvořit sólo film. Už měsíce se mluví o tom, který by měl přijít na řadu první - vlastní snímek dostane Joker, asi největší Batmanův protivník, kriminální mysl stejně šílená jako geniální.

Počin by se měl odehrávat v 80. letech a žánrově má být více kriminálním dramatem z pohledu zločince než komiksovou adaptací. Dlouho se spekulovalo o tom, že hlavní part byl nabídnut Leonardu DiCapriovi, teď jde ale všechno stranou. The Hollywood Reporter totiž přišel se zprávou, že Studio Warner Bros. ve spolupráci s DC Entertainment pro tuto roli oslovilo Joaquina Phoenixe.

Herec, kterého proslavil krutý císař z Gladiátora, ušel od svého velkého průlomu dlouhou cestu a v posledních letech dokázal, že se nebojí chopit se různorodých výzev a jít až na dřeň. Jeho Joker by mohl být perfektní kombinací dvou nejlepších, Ledgerova a Nicholsonova. Anebo vznikne úplně nový kult.

Herce si pro roli měl osobně vybrat režisér snímku Todd Philips a podle neoficiálních informací Phoenix už kývl. Jeho obsazení ovšem ze hry nevylučuje ani Jareda Leta, který je posledním v řadě umělců, co pomalovaného psychopata ztvárnili. Ten se jako Joker vrátí ve filmu Suicide Squad 2.

A tady mrkněte na čerstvou dávku trailerů na očekávané filmové hity 2018.

Podobné články

Doporučujeme

Další články