fb pixel Solo, Mission: Impossible 6 a další nadupané trailery, které přinesl Super Bowl – G.cz
Vyhledávání

Solo, Mission: Impossible 6 a další nadupané trailery, které přinesl Super Bowl

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Sledujete Super Bowl? Pokud nepatříte k fanouškům amerického fotbalu, tak asi těžko. Kromě hry je na tomto americkém národním skoro-svátku ovšem zajímavých hned několik věcí. Legendární jsou reklamy a poločasová hudební vystoupení popových hvězd nejvyšší zářivosti, tradicí je ale také zveřejňování prvních trailerů na netrpělivě vyhlížené filmové novinky. Jaké upoutávky představil letošní ročník?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 5.2.2018, 12:34

1. Solo: A Star Wars Story

Po Rogue One přichází další příběh z předaleké galaxie, který stojí mimo hlavní story, i když ho vlastně doplňuje. Samostatný snímek o mládí Hana Sola (doposud Harrison Ford, nyní už i Alden Ehrenreich) je napjatě očekáván a v rámci Super Bowlu tvůrci představili úplně první krátkou ukázku. Plnohodnotná upoutávka brzy.

2. Mission: Impossible - Fallout

V pořadí už šestá Mission: Impossible. Snímek, díky kterému bude mít Tom Cruise co hrát až do důchodového věku (a možná ještě déle, ale doufejme, že nikoliv), půjde do kin už v srpnu letošího roku.

3. Jurský svět: Zánik říše

Jurský park je klasika, rebootová série Jurský svět zatím přinesla jen jeden film a ten byl, mírně řečeno, trochu nuda, a to i přes obsazení Chrise Pratta a spoustu skvělých dinosaurů. Super Bowl představil zcela nový trailer na pokračování, a to už vypadá velmi slibně!

4. Rudá volavka

Jennifer Lawrence hraje Dominiku Jegorovou, bývalou primabalerínu, která se dostane do hledáčku ruské tajné služby, a ta ji naverbuje coby tajnou agentku. Akční snímek má na svědomí režisér závěrečných dvou dílu série Hunger Games.

5. Westworld 2

Zaregistrovali jste sci-fi seriál Westworld? V blízké budoucnosti existuje zábavní park, v němž se lidé mohou octnout na Divokém západě po boku hyperrealistických androidů. Vynikající počin brzy vypustí druhou sérii a na základě traileru se fakt nemůžeme dočkat.

A tady 6 filmů, které musíte vidět, ale stačí to jednou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články