fb pixel Jiří Drahoš prodával zbraně Islámskému státu a po přistání v letadle netleská – G.cz
Vyhledávání

Jiří Drahoš prodával zbraně Islámskému státu a po přistání v letadle netleská

Maximálně netleskající Jiří Drahoš I samontným teroristům z IS se z Drahoše zedá žaludek Jiří Drahoš při své noční procházce Drahoš nosí slipy, pošlete to dál + DALŠÍ 1 FOTKA

První kolo prezidentských voleb je za námi a podle předpokladů před kolem druhým vyplouvají na povrch zavrženíhodná fakta o kandidátovi Jiřím Drahošovi. Jedná se o špinavou kampaň prezidenta Zemana, anebo prostě jen pravda přirozeně vyplula na povrch? Těžko říct.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.1.2018, 15:42

Investigativní server Gagarin.cz přišel s informací, že Jiří Drahoš prodával zbraně Islámskému státu. Dokládá to na několika svědectvích, spekulacích a prohlášení zainteresovaných lidí. Podle serveru Drahoš využíval svého postavení coby předsedy Akademie věd ČR k tomu, aby nejen zbraně pomáhal vyrábět, ale rovněž s profitem prodával Islámskému státu.

„Pašoval kalašnikovy přes hranice v rektu,“ tvrdí očitý svědek, který si nepřál být jmenován. Zda byl svědkem samotného zavádění samopalů do rekta pana profesora anebo zahlédl čouhající hlaveň z mezi půlek Jiřího Drahoše, to se již nepodařilo zjistit.

Podle serveru Gagarin.cz to byl však jen začátek. Jiří Drahoš si postupně vybudoval síť prodejců a v podsvětí či u teroristických buněk si vydobyl reputaci prodejce, který se neštítí ničeho.

„Viděl jsem ho jen jednou. Osobně dohlížel na předávku velkého množství ručních granátů a špinavých bomb. Řeknu vám, že na jeho tváři nebyla poznat jediná emoce. Vypadalo to, jako by neměl žádný názor,“ prozradil Imarin Omar, marketingový expert Islámského státu.

„Nevím,“ reagoval Jiří Drahoš na aféru kolem prodeje zbraní, čímž ji defacto celou potvrdil.

Prodejem zbraní Islámskému státu skandály kolem Jiřího Drahoše nekončí. Server Stalingrad.cz odhalil, že Jiří Drahoš po přistání letadla netleská.

„Letadlo přistálo na ranveji po dvouhodinovém letu. Samozřejmě, že všichni cestující, včetně mě, začali tleskat. Někteří iniciovali mexickou vlnu, jiní zpívali či hráli na kytary. Jenom pan Drahoš seděl a netleskal. Nedělal nic. Jeho výraz byl naprosto prázdný. Seděl jsem naproti němu přes uličku. Bylo to velmi nepříjemné. Stěžovali si i jiní cestující,“ nechal se slyšet pan Kučera, který byl vzdálen jen pár metrů od epicentra netleskání.

„Od té doby se bojím létat,“ dodal pan Kučera.

Co zřejmě jen těžko rozdýchají voliči Jiřího Drahoše, je fakt, že je praktikující lykantrop. Za úplňku se dobrovolně mění ve vlka a zabíjí zemědělcům ovce. S touto informací přišel server Moskva.cz.

„Podívejte, já mám malou usedlost u lesa. Mám políčko, dvě kravky a měl jsem sedm ovcí. Potom jednou, to bylo za úplňku, přišel pan Drahoš, přeměnil se ve vlka a všechny ovce mi roztrhal. Potom mi dal podepsat nějaký dokument, že vítám uprchlíky, zapálil mi stodolu a normálně odešel. Od té doby chodím k psychologovi a mé dvě kravky dojí kyselé mléko. Mám strach, že se pan Drahoš vrátí,“ vzlykal pan Vladimír, který je jen jeden z mnoha poškozených farmářů, kterým Jiří Drahoš roztrhal ovce.

„Musím si odpověď rozmyslet, dejte mi chvíli,“ zareagoval Jiří Drahoš na nařčení, že je praktikující lykantrop.

Těch afér, které vyplouvají na povrch, je čím dál tím víc. Toto už nemůže být špinavá kampaň týmu Miloše Zemana. Ostatně ten se nechal slyšet, že žádnou kampaň nevede. A Miloš Zeman nelže. Tím pádem je více než pravděpodobné, že Jiří Drahoš není takovým, jakým se zdál být. Co se o něm dozvíme příště? Že to je kanibal? Že netřídí odpad? Že parkuje na parkovacím místě vyhrazené hendikepovaným? No, je to více než pravděpodobné.

A tady máte další lži, které se o Jiřím Drahošovi šíří internetem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články