fb pixel Jen Csáková to může být! Tydydududydydududypdyp. Česká zpěvačka chce do sněmovny s Volným – G.cz
Vyhledávání

Jen Csáková to může být! Tydydududydydududypdyp. Česká zpěvačka chce do sněmovny s Volným

Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Ilona Csáková hodlá kandidovat do Poslanecké sněmovny po boku Lubomíra Volného za Volný blok. Tuto informaci potvrdila redakci iDNES.cz předsedkyně strany Jana Volfová, která má z novinky prý velikou radost. My samozřejmě taky, protože nyní můžeme konečně v klidu zemřít. Ilonko, do toho!

Martin Miko
Martin Miko 16.7.2021, 12:22

Ilona Csáková chce být poslankyní

Když přišel covid, mnohým z nás se zhroutil svět. Někteří lidé přišli o práci, jiní o podnikání. Ilona Csáková přišla o zpívání v muzikálech a vystupování na firemních akcích a městských slavnostech, takže se rozhodla, že nebude jen pasivně přihlížet všem zákazům a začala se aktivně zapojovat do veřejného dění. Začala vystupovat na protivládních demonstracích proti koronavirovým opatřením a stala se součástí odboje proti všem zákazům, a také proti povinnému očkování. I díky tomu se seznámila s poslancem Lubomírem Volným (Volný blok), jenž fandí podobným ideálům a také je dává všem veřejně najevo.

Paní Csáková nakonec neodolala a rozhodla se sama aktivně zapojit do politiky. Na podzim tedy bude kandidovat ve volbách do Poslanecké sněmovny. Volný blok byl tedy pro Ilonu Csákovou jasná volba. Nicméně stále se ještě neví, jestli bude v Jihomoravském kraji kandidovat na prvním nebo druhém místě. Na kandidátce v tomto kraji je totiž i frontman country-rockové kapely Kamelot Roman Horký. Vedení strany se tedy rozhodne jestli pop, nebo country.

Není žádným tajemstvím, že společně s Volným blokem jde do voleb i ultranacionalistická Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS), kterou dlouhodobě vede kontroverzní politik Tomáš Vandas.

Ilona Csáková si nevybrala zrovna ty nejlepší politické „kamarády“ do svých prvních parlamentních voleb v životě. Každopádně držíme palce a doufáme, že pro Volný blok také složí hezkou písničku. Jako to udělal Petr Kolář pro SPD.

Podobné články

Doporučujeme

Další články