fb pixel Je to kampaň! Nový seriál TV Barrandov má nahradit nenahraditelný Týden s prezidentem – G.cz
Vyhledávání

Je to kampaň! Nový seriál TV Barrandov má nahradit nenahraditelný Týden s prezidentem

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Podle televizního programu proběhnou v TV Barrandov během roku 2020 obrovské změny, které se nikomu líbit nebudou. Místo oblíbeného pořadu Týden s prezidentem je totiž na tradiční čtvrteční čas nasazen nový seriál Je to kampaň!, což možná značí konec hovorů s Milošem Zemanem. Na obrazovkách se navíc už dlouhou dobu neobjevila Talk show Jiřího Ovčáčka. Je na čase vytvořit nový sitcom s názvem Prezident nebo Mluvčí.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 16.1.2020, 08:52

Konec Týdne s prezidentem?

Týden s prezidentem patřil dlouhá léta mezi hlavní pilíře TV Barrandov. Každý týden se v něm setkával Jaromír Soukup společně s Milošem Zemanem a řešili aktuální témata, která trápila naši zemi. Podle vyjádření prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka pro server Blesk.cz to nyní vypadá tak, že Miloš Zeman plánuje jiné mediální aktivity. Co to ovšem znamená, prozatím nikdo netuší. „Omezím se na konstatování, že nyní pracujeme na inovovaném a zajímavém plánu pravidelných mediálních aktivit pana prezidenta. Plán bude zahrnovat osvědčené i nové pořady,“ prozradil Blesku Ovčáček, čímž reagoval na teoretické zrušení pořadu Týden s prezidentem. Což znamená, že prozatím můžeme spekulovat nad tím, jestli tento pořad bude nebo nebude.

Nicméně TV program nasvědčuje tomu, že pro Týden s prezidentem se na obrazovkách TV Barrandov už místo nenašlo, protože je místo něj nasazen nový seriál. Týden s prezidentem se na obrazovkách neobjevil ani minulý týden, avšak to lidé předpokládali, že se jedná o jakousi povánoční pauzu. Spekulanti a internetoví diskutéři ihned začali řešit, jestli se náhodou rozhovory s Milošem Zemanem nepřesunou na TV Nova, kterou v minulém roce koupil nejbohatší Čech Petr Kellner.

My jsme sice tipovali, že Týden s prezidentem nahradí nový sitcom Prezident, ve kterém bude Jaromír Soukup hrát hlavu státu, ale bohužel jsme se spletli. Místo toho se můžeme od 23. ledna těšit na pravidelný seriál s názvem Je to kampaň! O seriálu prozatím nikdo nic neví, nicméně se začne vysílat již příští týden. Z Csfd.cz jsme se dozvěděli, že se jedná o nový půlhodinový seriál o lidech, kteří chtějí něco změnit. Pevně věříme, že bude disponovat patřičnou dávkou humoru jako pořad Premiér, který se stal hitem roku 2019.

Nesmíme zapomínat ani na to, že na obrazovkách TV Barrandov už skoro měsíc neobjevil pořad Talk show Jiřího Ovčáčka, který odstartoval na podzim roku 2019. Podle recenzentů Československé filmové databáze obdržel pouhá 4 %, což ho řadí mezi televizní odpad. Ačkoliv musíme uznat, že pan Ovčáček je skvělý mluvčí s někdy až geniálními argumenty, tak odmoderovat vlastní pořad o stopáži 40 minut není jen tak, což si měl uvědomit předtím, než se do něčeho takového pustil.

Sledovanost TV Barrandov dosahovala minulém roce průměrně okolo 6,3 % diváků (za celý den) a v hlavním vysílacím čase to bylo okolo 5 a půl procenta. Nicméně nejsledovanějším pořadem nebyl Soukupův pořad, ale pořad Nebezpečné vztahy, který uvádí Honza Musil.

A samozřejmě, že jsme se nespletli a prezidentův mluvčí Ovčáček skutečně potvrdil, že pořad Týden s prezidentem vyčerpal po třech letech svůj potenciál. Nicméně přichází něco nového. Jak jsme již psali, tak doufáme, že se pořad Je to kampaň! bude minimálně stejný hit jako byl Premiér.

Podobné články

Doporučujeme

Další články