fb pixel Televize, která dala světu nejhorší sitcom v historii lidstva: TV Barrandov Jaromíra Soukupa slaví 11. narozeniny – G.cz
Vyhledávání

Televize, která dala světu nejhorší sitcom v historii lidstva: TV Barrandov Jaromíra Soukupa slaví 11. narozeniny

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Diamant mezi českými televizemi je tu s námi už neuvěřitelných 11 let. Kdo by to byl řekl, že se TV Barrandov dožije průměrného věku mopsů. Toto nemohl čekat ani samotný ředitel Jaromír Soukup, který TV Barrandov vlastní od roku 2012, tedy 8 let. Tato doba bohatě stačila například i na vytvoření jednoho z nejhorších sitcomů v historii lidstva.

Martin Miko
Martin Miko 10.1.2020, 23:56

11 let s TV Barrandov

Před 11 lety začala vysílat TV Barrandov. Den 11. ledna si tak navždy zapamatujte, avšak ne vždy byla tato televize spojována s Jaromírem Soukupem, což by si měli lidé uvědomit. Jeho společnost Empresa Media ji totiž zakoupila až v září roku 2012, takže Soukup ji má v hrsti o něco kratší dobu. Od té doby dokázala TV Barrandov nasadit laťku kvality televizních pořadů v českém éteru tak nízko, že jsme si mysleli, že to níž ani nelze. Přesto nás Jaromír Soukup dokázal každým rokem víc a víc přesvědčovat, že to jde ještě níž.

Vše vyvrcholilo loni na podzim novou talk show Jiřího Ovčáčka a především uvedením bizarního sitcomu Premiér, ve kterém hraje většinu seriálu Jaromír Soukup sám a povídá si pro sebe. Dosavadní počet Soukupových pořadů však sahá mnohem dál. Nyní bychom rádi parafrázovali toho upovídaného muže z filmu Na samotě u lesa. To máte Týden s prezidentem, Týden podle Jaromíra Soukupa, Takhle tu žijeme!, Moje zprávy, Moje zprávy Plus, Kauzy Jaromíra Soukupa, Jaromír Soukup Live, Interview Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa, Duel Jaromíra Soukupa, Aréna Jaromíra Soukupa, Jasně a stručně, Dobrý večer, Česko!, Aréna Jaromíra Soukupa, Volejte a pište šéfovi a další pořady, které stále přibývají.

Pokud máte volnou chvíli, zapněte si TV Barrandov. S velkou pravděpodobností narazíte na některý pořad Jaromíra Soukupa. Což je přece super!

Podobné články

Doporučujeme

Další články