fb pixel Je libo roušku ze slaniny? Čistokrevní Slované z východu baví internet karanténním humorem – G.cz
Vyhledávání

Je libo roušku ze slaniny? Čistokrevní Slované z východu baví internet karanténním humorem

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

V každé zemi se lidé s karanténou a koronavirem vypořádávají po svém. Zatímco v některých zemích se chovají k pandemii lhostejně, tak na východ od nás probíhá humor na všech úrovních. Slované si totiž dokáží dělat legraci z roušek, povinných rozestupů ve frontách i z prodeje dezinfekce. Následující galerie ve vás probudí kořeny.

Martin Miko
Martin Miko 17.4.2020, 15:32

Je libo roušku ze slaniny?

V karanténě už je nuda a všem začíná pomalu ale jistě hrabat. Soudruzi z KSČM chtějí povinně posílat vysokoškolské studenty makat na pole a z Čechů se stali mistři světa v udávání sousedů za nenošení roušek. Do toho všeho se venku udělalo hezky a Češi mají chuť na točené pivo, jenže jsou nuceni pít doma lahváče nebo srkat pivo z kelímku brčkem na lavičce v parku. Pro nikoho to není snadná situace, ale naštěstí se se vším dá bojovat humorem.

Díky naprosto geniálnímu Slavorum, který má svou stránku na Facebooku, máte jedinečnou možnost nahlédnout do života běžných Slovanů v dobách karantény. Po zkouknutí následující galerie se budete cítit jako čistokrevní Východoevropané.

Doufáme, že zbylé dva týdny v karanténě přežijete s důstojnosti a grácií.

Podobné články

Doporučujeme

Další články