fb pixel Jak by to vypadalo, kdyby do Česka místo koronaviru přišli mimozemšťané? – G.cz
Vyhledávání

Jak by to vypadalo, kdyby do Česka místo koronaviru přišli mimozemšťané?

Zdroj: G.cz

Jen těžko si dokážeme takhle uvnitř všeho toho zmatku uvědomit, v jak absurdním bordelu jsme se to ocitli. Abychom mohli správně posoudit, co se nám vůbec děje před očima, musíme získat trochu nadhled. Téměř galaktický nadhled. Pojďme si to uvést na konkrétním příkladu. Kdyby místo koronaviru přišla do Česka mimozemská invaze, tak…

Jan Studnička
Jan Studnička 22.10.2020, 17:58

Únor 2020: Ministr obrany proti hrozbám z vesmíru Adam Vojtěch má projev o tom, ať nikdo nepanikaří, protože světelných mečů je dost.

Březen 2020: Za ohromné peníze, které reálně nemá, staví česká vláda ohromné silové štíty nad městy a nechá je všechny běžet naplno řadu měsíců, přestože to úplně vyčerpá všechny zásoby ještě předtím, než dorazí hlavní voj mimozemské invaze.

Duben 2020: Zjišťuje se, že v České republice jsou celkem asi čtyři světelné meče, takže si je Češi vyrábí doma z PET lahví a zářivek. Ulicemi zní národní písně.

Květen 2020: Slavně jsme zneškodnili všechny tři létající talíře na průzkumu, takže můžeme vypnout silová pole.

Červen 2020: Premiér Andrej Babiš z průzkumu zjišťuje, že jeho voliči nechtějí silové štíty, protože se dočetli na netu, že to způsobuje rakovinu.

Červenec 2020: Na sítích se začíná spekulovat o tom, že celá mimozemská invaze je hoax, protože stejně vidíme ty hořící mrakodrapy jenom v televizi a vůbec… Kolik lidí reálně umřelo na výbuch plasmového granátu a kolik s výbuchem plasmového granátu? Takže zatímco zbytek světa buduje bunkry, Češi opancéřují žlutými plechy vlak a vyrazí do Chorvatska.

Srpen 2020: Andrej Babiš s létajícími talíři za oknem vede k opozici projev o tom ať nestraší ufony a radši kouká schválit zahrádkářský zákon.

Září 2020: Ministrem obrany je jmenován plukovník Prymule, který by měl být odborník na problematiku. Situace začíná být tak zoufalá, že ani nikdo moc nezpochybňuje, že vlastní továrnu na výrobu světelných mečů.

Říjen 2020: Zatímco Prahu bombardují fotonová torpéda, druhořadá zpěvačka a retardovaný komik vedou protest proti tomu mimozemské lži, kterou ve skutečnosti vypustil Bill Gates.

Listopad 2020: Je na nás.

Podobné články

Doporučujeme

Další články