J. K. Rowling ho málem nechala umřít: 10 faktů Ronu Weasleyem, který dokazuje, že i zrzci mají duši – G.cz
Vyhledávání

J. K. Rowling ho málem nechala umřít: 10 faktů Ronu Weasleyem, který dokazuje, že i zrzci mají duši

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Chcete se cítit staře? Není problém; víte, že britský herec Rupert Grint dnes slaví už 31. narozeniny? Je to tak, přátelé, Ron Weasley již není dítě a vy taky ne. Je nám líto. Proč si ale na lepší časy nostalgicky nezavzpomínat?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 24.8.2019, 15:07

Ten nejlepší

Ačkoliv se herci Rupertu Grintovi z ústředního HP tria vždy dostávalo nejméně pozornosti, rozhodně má z celé party největší herecký talent a vybírá si nejzajímavější projekty. Nebo to je možná právě proto. Zatímco Emma Watson se dala definitivně na dráhu feministické aktivistky a Daniel Radcliffe ze všech rolí nejlépe zahrál part prdící mrtvoly, čerstvě jednatřicetiletý Grint maká a nechává za sebou skvělé filmy.

Aktuální kus, kterému se přislíbil, je částečně crowdfundingem financovaná adaptace Macbetha s názvem Instruments of Darkness. Coby režisér debutující herec Vincent Regan do historického snímku přizval ještě Seana Beana a Charlese Dance. Výroba trvá dlouho, ale jednou se ho snad dočkáme.

Jinak jsme si ale mohli Grinta užít ve vydařených komediích Prďoši, Lekce řízení či Moonwalkers a hudebním dramatu o legendárním klubu CBGB. Zbytečně podceněná je televizní satira Umělec Adolf, kde Grint hraje po boku Iwana Rheona, který ztvárnil Adolfa Hitlera, kdy chtěl být umělcem.

Nejslavnější postavou, kterou Rupert ztvárnil, ale zůstává Ron Weasley. Okolím poněkud podceňovaný nejlepší kamarád Harryho Pottera, který ale, když jde do tuhého, ukáže sílu charakteru a nakonec skončí v náručí Hermiony. Desítku zásadních faktů právě o něm jsme dali dohromady v následující galerii:

A nebo si tady přečtěte 12 zajímavostí o Severusi Snapeovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu