fb pixel 5 věcí, které nastanou, až Českou republiku ovládnou imigranti – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, které nastanou, až Českou republiku ovládnou imigranti

Píše se rok 2020. Následkem přehnaného humanismu, podcenění situace a nekontrolovanému růstu kvót pro přijetí uprchlíků je Česká republika, navzdory řadě petic a ozbrojených hlídek na hranici, finálně obsazena válečnými a ekonomickými uprchlíky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.9.2015, 17:50

Jak tato událost zasáhne obyčejné lidi? Bude to konec naší kultury? Přeskočme teď rychloposuvem o pět let dopředu...

1) Razantní změna na politickém poli

Jelikož imigranti získali volební právo (na nátlak EU), bylo potřeba nejen dát příležitost novým politickým stranám a hnutím vytvořeným imigranty, ale taktéž se stávající politická tělesa musela přizpůsobit měnícím se trendům.

Martin Konvička plynule přešel ze svého projektu „Islám v České republice nechceme“ na „Křesťanství v České republice nechceme“ natolik obezřetně, že si toho nikdo nevšimnul, a spojil se s Tomio Okamurou, který flexibilně využil své japonské kořeny a sám sebe označil za spasitele všech cizinců. Tomio jim rozumí a chápe je.

Andrej Babiš chodí po Praze a rozdává uprchlíkům koblihy a Zdeněk Škromach si dělá selfíčka ze svého bazénu oděn do burky.

Bývalý prezident Miloš Zeman, který musel ukončit své funkční období kvůli odvvykačce, vzkázal z LDNky, že uprchlíci jsou kundy, a Karel Schwarzenberg spí již od roku 2017 a stále se neprobudil. Miroslav Kalousek opustil politiku a stal se imámem.

2) Ekonomika a zaměstnanost

Nezaměstnanost původních obyvatel České republiky nebývale stoupla, neboť jim imigranti vzali práci. Ukázalo se, že imigranti jsou schopni většího pracovního nasazení za menší mzdy než líní Češi.

HDP meziročně stouplo o sedm procent. Zvýšil se export převážně do muslimských zemí a Česká republika se stala světovou velmocí ve výrobě hliněných hrnců.

Cena kebabu klesla na historické minimum.

3) Kultura a umění

Navzdory obavám o ztrátě identity si české mainstreamové umění drží pořád stejnou laťku a úroveň. Všichni se již moc těší na léto, kdy přichází do kin nová letní komedie Zdeňka Trošky „Slunce, seno, Alláh“.

Televizní vysílání doznalo jen nepatrných změn. TV Nová Al-Džazíra stáhla ze zpravodajství Lucku Borhyovou, jelikož není na světě dostatečně velká burka, která by zakryla její ňadra.

Nebývalý úspěch zaznamenal pořad „Jak se bourá sen“, který vychází ze staršího modelu „Jak se staví sen“, jímž provází Pája Cejnar a který se zaměřuje na sebevražedné výbuchy uprostřed budov. V tomto novém formátu není rodina poslána na dovolenou, nýbrž z dovolené stažena, aby během výbuchu byla doma.

Hudební scéna se taktéž příliš nezměnila. Přibylo něco etnických kapel a hudebních seskupení. Kapela Tři sestry se musela přejmenovat na Tři bratři, jelikož ženy nemají nyní právo být v názvu čehokoliv, a skupina Kabát se přejmenovala na Hidžáb, aby oslovila širší publikum.

Daniel Landa byl popraven.

4) Bezpečnost

I přes původní obavy je dnes v ulicích bezpečno. Imigranti chodí přes den do práce a původní obyvatelé tráví veškerý svůj čas doma u počítače, kde si stěžují a lamentují.

Česká republika byla výborem OSN vyhlášena příkladným státem v otázce začlenění Romů do společnosti. Romové již přestali být diskriminováni a plynule se začlenili do společnosti. Vedle imigrantů se stali tahouny české ekonomiky a razantně ubylo rovněž rasistických útoků, neboť původní obyvatelé již nejsou schopni rozeznat Roma od imigranta.

Bezpečnostní riziko tu však stále je. Obzvláště v noci, kdy imigranti spí, protože druhý den vstávají brzy do práce, obchází původní ukřivdění obyvatelé nálevny, holdují alkoholu a pro ránu nejdou daleko. Pro běžného imigranta je však na ulicích bezpečno, jelikož původní obyvatelé si rozbíjejí huby výhradně mezi sebou.

5) Tradice a národní uvědomění

Ani zde nebylo zaznamenáno příliš změn. Vánoce setrvaly, akorát místo Ježíška nosí dárky prorok Mohamed. Taktéž Velikonoce byly zachovány a dokonce vylepšeny. Nyní se již ženy nemlátí pomlázkami jeden den v roce, ale každý den po celý rok, a to čímkoliv, co mužům přijde pod ruku.

Celý národ, ostatně jako vždy, stmelí sportovní úspěch reprezentace. Hokejový národní tým, potažmo hokej jako takový, byl zrušen a nahrazen velbloudím pólem. Na stávajícím mistrovství světa naši borci vybojovali stříbro, kdy podlehli až ve finále silnému Německu, které je již několik let v tomto sportu velmocí.

A TADY máte návod, jak si lze namastit kapsu na uprchlících.

Podobné články

Doporučujeme

Další články