fb pixel Imigranti se vylodili na břehu Máchova jezera a rozutekli se do lesa. Na místě neštěstí zasahuje Okamura – G.cz
Vyhledávání

Imigranti se vylodili na břehu Máchova jezera a rozutekli se do lesa. Na místě neštěstí zasahuje Okamura

To, co mnozí předvídali, se skutečně stalo. V pátek v odpoledních hodinách se na písčité pláži u penzionu Holoubek na Máchově jezeře (lidově na Mácháči) vylodilo asi třicet imigrantů v nafukovacím člunu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 31.8.2018, 22:20

Imigranti, kteří byli podle očitých svědků nejspíše z Maroka nebo Sýrie, byli vesměs všechno mladí muži lačnící po našich ženách. Okamžitě po vylodění se skupina imigrantů rozutekla do přilehlého lesa. Policie i Tomio Okamura po nich pátrá.

Tomio Okamura byl na místě neštěstí mezi prvními. „Já to říkal. Nikdo mi nevěřil. Měli mě za xenofoba, rasistu a populistu. Nadávali mi do rákosníků. Tak a teď to mají. Imigranti na Máchově jezeře. Nyní je třeba tyto osoby najít a poslat zpět odkud přišly, jinak nám tu začnou stavět mešity,“ hřměl Tomio Okamura na břehu Máchova jezera, kam se sjelo několik novinářů.

Svědci, kteří byli v době vylodění na místě činu, hovoří o exodu a konci naší kultury. „Seděli jsme tady v Marií na dece a jedli řízky s chlebem. Najednou připlul veliký gumový člun plný čmoudů. Všichni rychle vyskákali a utíkali do lesa. Byla to hrůza. Stalo se to tak rychle, že se nikdo na nic nezmohl. Chudák Marie od té doby škytá a má strach. Ještě, že pan Okamura přijel do půl hodiny a začal to řešit,“ prozradil Vladimír Holec, rekreant penzionu Holoubek, který byl v inkriminovanou dobu přímo v epicentru vylodění.

Podle dostupných informací se nikdo vylodění nepokusil zabránit. Vlastenecká domobrana hlídá sice lesy u hranic s Německem, ale hlásí nedostatek lidí, takže nemůže pokrýt celé území ČR. Rekreanti, kteří byli v tu dobu na pláži, se povětšinou nezmohli na žádný odpor. Ostatně vylodění bylo tak rychlé a koordinované, že drtivá většina rekreantů vylodění zaznamenala, až když imigranti mizeli v přilehlém lese.

„Je to trestuhodná nepřipravenost. Lidé musí naší zemi chránit všemi dostupnými prostředky. Zavedeme povinný výcvik každého občana, aby se podobné neštěstí již nemohlo opakovat,“ reagoval Tomio Okamura na laxní přístup rekreantů k obraně vlasti. Víc toho už říci nestihl, neboť ho bylo potřeba jinde. Na koupališti v Českých Budějovicích se totiž vylodil další člun s imigranty.

Jsou toto pouze náhodné případy, anebo se jedná o cílenou a koordinovanou invazi? Těžko říci, nicméně jedno je jisté. Tomio Okamura na to sám nestačí. Je třeba pomoci občanů. Proto Svaz vlastenců vydal doporučení pro občany, aby preventivně na koupalištích a rybnících potápěli gumové čluny všemi dostupnými prostředky. Jistota je jistota.

A tady zjistíte, že zatmění měsíce byla jen zástěrka, aby na naše území pronikli imigranti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články