fb pixel Host do domu, imigrant do domu: Tomiova vila se třemi koupelnami dráždí sousedy i sluníčkáře po celém Česku – G.cz
Vyhledávání

Host do domu, imigrant do domu: Tomiova vila se třemi koupelnami dráždí sousedy i sluníčkáře po celém Česku

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Zatímco na Facebooku Tomia Okamury to žije nenávistí v podstatě ke všemu, potenciální spojence SPD, nevyjímaje, tak na jeho pozemku v Praze 6 roste Okamurova nová vila, kterou lidé přezdívají jako Takešiho hrad. Atypická břevnovská vila nejpopulárnějšího českého populisty má vyjít na 20 milionů.

Martin Miko
Martin Miko 16.12.2019, 13:54

Okamurova vila se třemi koupelnami

Vzpomínáte si na geniální únorový hoax, v rámci kterého se světem českého internetu šířila zpráva o tajně vznikající mešitě v Praze, kterou schválila vláda hnutí ANO? Příspěvek s fotkou rozestavěného domu na pražském Břevnově sdílely tisíce lidí (převážně voličů SPD), kteří chtěli své přátele upozornit na to, že v Česku vzniká mešita. Ve skutečnosti se jednalo o vilu Tomia Okamury. Podle dřívějších informací eXtra.cz se na stavbě Tomiovy vily podíleli dělníci, kteří nemluvili česky. To tedy znamená, že nejvlastenečtější vilu v Česku staví cizinci.

Toto jsou informace, které se na Facebooku Tomia Okamury nedozvíte, ale místo toho vám bude skrz nenávistné příspěvky vnucovat hoaxy o Pirátech, příběhy o nejlepším kamarádovi Salvinim a hlavně historky o tom, jak je správné budovat tradiční rodinu. Bohužel Tomio zapomíná na to, že jeden z jeho bratrů je homosexuál a s druhým se nebaví. I toto je tradiční rodina? To nevíme, ale možná by bylo občas dobré také takzvaně vyložit karty na stůl.

To ovšem nemluví nic na tom, že Okamurova vila roste pomalu, ale jistě. Zajímavé na ní je, že se skládá z 20 tubusů a roste už 4 roky. Takzvaný Takešiho hrad, jak mnozí Okamurův dům přezdívají, má na svědomí švýcarský architekt Christian Kerez a vypadá to, že se bude jednat o velmi noblesní stavbu se třemi koupelnami a garáží až pro 5 aut.

Tomiovi budoucí sousedi nevnímají vznikající honosný dům příliš pozitivně a komentují jej jako opulentní dortík, hrůzu nebo opičárnu. My samozřejmě panu předsedovi Okamurovu dům přejeme. Postavit si dům díky nenávisti se přece nepovede jen tak někomu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články