fb pixel Hlavně Fklidu! Okamura zneužil krnovský bar k politické agitaci, majitelé ho vyhnali – G.cz
Vyhledávání

Hlavně Fklidu! Okamura zneužil krnovský bar k politické agitaci, majitelé ho vyhnali

Zdroj: Facebook.com / Tomio Okamura -SPD

Volby se blíží a naši politici jsou (bohužel) aktivnější než kdykoliv jindy. Zatímco Babiš rozdává „svou“ knihu, tak Lubomír Volný to zkouší skrz festival na Letné. Okamurova taktika tkví v tom, že prostě přijede někam, kde jsou lidi, a začne se s nimi fotit s pivem v ruce. Vše pak zveřejňuje na svém facebooku. V krnovském baru Fklidu ale tak trochu narazil.

Martin Miko
Martin Miko 30.8.2021, 17:57

A ven, Tomio!

Co se stane, když se začnou blížit volby? Naši politici začnou chodit mezi lidi a přiživovat se všude, kde se dá. To se ale Okamurovi v Krnově v Moravskoslezském kraji tak trochu nevyplatilo. Distancoval se od něj i tamní pivovar a bar s názvem Fklidu, který Okamura navštívil a využil k fotografování. Na místě ho prý dokonce obsluha odmítla obsloužit a poprosila ho, aby odešel. O zážitek s Okamurou se pak majitelé podělili s veřejností na facebooku. „Slušně vás p. Okamuro prosíme, abyste ze svých FB stránek stáhl veškeré fotky s logem našeho baru. Nikdo vás k nám na akci nezval a nepřejeme si, abyste vy a vaše strana byli jakkoliv s naším barem spojováni! Svou politickou kampaň si laskavě dělejte na svých akcích, nehledě na to, že jste z té naší byl navíc vykázán! DĚKUJEME!“ popsali majitelé podniku zážitek s místopředsedou sněmovny.

Okamura přitom na sociálních sítích popisoval akci Konec léta s opicí, kterou oblíbený pivovar pořádal, úplně jinak. „Právě jsem v Krnově na akci s názvem Konec léta s opicí a moc dějuji lidem za doslova obrovskou podporu. Podívejte se. Přeji všem, ať se daří,“ psal Okamura na instagramu, ale v komentářích se od pivovaru Nachmelená opice dozvěděl naprostý opak. „Tomio, podporu si od nikoho neměl, naopak jsme tě museli vyhodit, protože sis tady dělal kampaň. My tě fakt nemusíme, tak si nedělej PR a nespojuj se s naší akcí a pivovarem,“ vzkázal Okamurovi pivovar. Tuto zprávu však po chvíli správci sociálních sítí pana Okamury smazali. Tomia pak prý následující den podle twitterového účtu MisaPopelky vykázali i z Kauflandu v Měcholupech, s čímž se na sociálních sítích také nepochlubil.

Nicméně v pondělí odpoledne se Tomio rozhodl natočit video, ve kterém zareagoval na víkendový incident v Krnově. Podle Tomia ho na akci lidé vítali s otevřenou náručí a všichni k němu byli milí a zdvořilí. Dal si 2 piva a nechal se vyfotit s desítkami lidí. Jenže celý večer mu překazil jeden jediný člověk na celé akci, který se podle Tomia vydával za majitele pivovaru a vzhledem k tomu, že ho nechtěl na své akci, tak to určitě musel být volič Pirátů nebo ODS. „... až na jednoho pána, který o sobě říkal, že je provozovatel jednoho místního baru, a snažil se být nepříjemný, protože mě evidentně neměl rád a volí asi Piráty nebo ODS... a nelíbila se mu moje přítomnost na této VEŘEJNĚ PŘÍSTUPNÉ akci. Znovu opakuji, že jsem šel pouze na pivo s přáteli a ani jsem na sobě neměl nic s logem SPD,“ hájí se Tomio, jenž zároveň na svém POLITICKÉM profilu nasdílel asi 35 fotografií z této akce. Pan Okamura tuto skutečnost tak trochu přehlíží. Nicméně je před volbami, tak je logické, že se každý politik bude cpát všude, kde se dá.

Možná je to vlastně o trochu méně trapné než otevírat nedostavěný bazén nebo se z pozice ministryně financí tvářit na sociálních sítích jako odborník na fotbal.

Podobné články

Doporučujeme

Další články