fb pixel Harry s Meghan mají běžné lidské problémy, jenom s tím chodí fňukat do telky – G.cz
Vyhledávání

Harry s Meghan mají běžné lidské problémy, jenom s tím chodí fňukat do telky

Zdroj: Profimedia.cz

Kontroverzní rozhovor Oprah Winfrey s nejostřeji sledovaným transatlantickým párem je konečně tady. Harry mluvil o depkách a problémech s rodinou, Meghan o tom, že byla uvězněna ve zlaté kleci a staré aristokraty zajímalo, jakou barvu bude mít její dítě. Normální problémy normálních lidí, jenom běžně se s tím nechodí fňukat do telky.

Jan Studnička
Jan Studnička 8.3.2021, 12:26

Princ a vévodkyně

Někdejší princ Harry se svou tak tak afroamerickou manželkou Meghan se rozhodli poskytnout velký rozhovor do televize. A do rukou nikoho jiného než americké televizní legendy Oprah Winfrey. Rozhovor byl včera odvysílán ve Státech, dnes ho čeká repríza v Británii. To taky mělo za následek, že se dnes Britové vzbudili do komického světa, kde je Amerika napřed v tématu, které ale ve Spojených státech nikoho doopravdy nezajímá.

Hned na začátku rozhovoru bylo řečeno, že se budou prolamovat tabu a že Harry s Meghan nedostali za rozhovor zaplaceno. To, co následovalo poté, byla možná upřímná zpověď. S jejich problémy se ale těžko někdo ztotožní. Rozhovor totiž v podstatě odhalil, že mají problémy jako každý jiný. Jenom nemusí řešit prachy.

Empatie

Harry přišel v dětství o matku a rozhodně neměl lehký život. Topit se v depresích, zatímco jste členem rodiny, která je nejostřeji sledovaným pozůstatkem středověku, musí být naprostý bizár. Chlapec neměl nikdy doopravdy na výběr, než se celé té šaškárny účastnit pořád znovu a znovu dokola. Sám v rozhovoru řekl, že „byl uvězněný, ale nevěděl to“.

Na druhou stranu Meghan, jež se do nejdivnější rodiny na světě přivdala, měla vědět, do čeho jde. Sama přiznala, že ji Harry varoval, jenom ona si to nedokázala představit. Život v paláci označila za zlatou klec a dokonce prohlásila, že někteří členové britské královské rodiny spekulovali o tom, jak moc černé může její dítě nakonec být. Což mělo šokovat ji i Harryho.

A tady už divák musel trochu ztrácet trpělivost, protože… Vážně? Šokovalo vás, že britská královská rodina bude něco takového řešit? Dál si Meghan stěžovala, že velká královská svatba vůbec nebyla cool a bylo to spíš představení pro svět. Jako spousta svateb, Meghan. A nakonec si společně s Harrym postěžovali, že je rodina odstřihla od fondů a ochranky poté, co se pár vzdal svých královských povinností. Harry prý naštěstí „dokáže uživit rodinu díky penězům po matce“.

A člověk by vážně chtěl být empatický, protože úzkosti a deprese si nevybírají, ale když vidíte doslova prince se slavnou herečkou, jak fňukají, že nemají víc peněz, máte chuť jim poradit, ať se vezmou s celou královskou rodinou za ruce a skočí z Tower Bridge.

...

Jo a jejich druhý dítě bude holka. Ale nechápu, proč to všechny zajímá, když už nemají s královskou rodinou nic společného.

Podobné články

Doporučujeme

Další články