fb pixel GLOSA: Volného flákanec je jenom symptom většího problému, ale zasmát bychom se mu měli – G.cz
Vyhledávání

GLOSA: Volného flákanec je jenom symptom většího problému, ale zasmát bychom se mu měli

Zdroj: G.cz - vain

Samozřejmě, že máme všichni tendenci smát se Lubomíru Volnému za to, že se serval o mikrofon v domnění, že je bojovník za svobodu. A je to tak v pořádku, málokdy se svoloč takhle pateticky a před kamerami ukáže jako svoloč, smát bychom se měli. Jenom bychom si u toho nemuseli honit ega, o kolik že jsme my a námi volení politici lepší.

Jan Studnička
Jan Studnička 21.1.2021, 18:54

Flákanec

Jasně, je to příšerná ostuda, že na půdě demokratické instituce, jakou je Poslanecká sněmovna, došlo k něčemu takovému. Samozřejmě je. Ale ruku na srdce, diví se tomu někdo? Je někdo z vás doopravdy šokován tím, že Lubomír Volný, který nedokázal vydržet ani v Okamurově SPD, se uchýlil k něčemu takovému? Asi ne, že?

Mě zcela upřímně udivuje pouze to, jak tragický byl Volný ve svém trashtalku. Vážně? „Dostaneš flákanec!“ Jako vážně? Já jsem si vždycky myslel, že vlastenci si na svých proslovech zakládají a ve sprše cvičí, co jednou těm neomarxistům všechno vpálí do ksichtu, až na to jednou seberou kuráž. A dneska byl ten den a to nejlepší, s čím dokázal „patriot“ přijít, byl „flákanec“? To je ta pravá ostuda!

Ale ať už vám u toho bylo stydno a trapno jakkoli, nějaká malá část hluboko uvnitř vaší hlavy se zaradovala, že? Trošinku. Že se tam něco děje. Že jste svědkem něčeho naprosto pitomého a kreténského. A teď můžete spolu s celým facebookem ukazovat prstem na jednoho dementa a smát se mu, zatímco se budem plácat po zádech, jak jsme my ostatní super a námi volení politici aspoň nejsou tak strašní.

No.

Lubomír „Symptom” Volný

Na základce jsme měli s chlapci takový debilní vtip. Když si někdo stěžoval na to, že ho bolí hlava, dupli jste mu vší silou na nohu nebo ho píchli tužkou do ruky. Protože pak ho bolela noha nebo ruka a už ho nebolela hlava. Během jednání o prodloužení nouzového stavu je Lubomír Volný přesně tohle. Velice špatný vtip, který jenom odvede vaši pozornost.

Reálná bolest hlavy zůstává. Ostatní politici se možná maniakálně nedrápou k mikrofonu a nekřičí: „Mě neumlčíte!“ Víte co, protože nejsou retardovaní vepři, ale to neznamená, že by byli bůhvíjak efektivní. Na koronavirus umírá sto padesát lidí denně, prodloužení nouzového stavu se řeší den před jeho koncem, nejsou vakcíny a KSČM si určuje podmínky pro schvalování rozpočtu i nouzáku. Svým vlastním způsobem je celá sněmovna plná retardovaných vepřů.

Lubomír Volný je bohužel jenom symptom problému. Je dobré si to uvědomit. … Ale rozhodně to neznamená, že se mu nemáme smát. Prosím pokračujte, vždyť je to totální dick, který nám mimochodem ani nestihl říct, proč se Hanzelovi říká desítka. K čemu to jako celé bylo?!

Podobné články

Doporučujeme

Další články