fb pixel GLOSA: Dvanáct minut slávy Lubomíra Volného – G.cz
Vyhledávání

GLOSA: Dvanáct minut slávy Lubomíra Volného

Zdroj: Profimedia.cz

V neděli proběhla na Václavském náměstí dvanáctiminutová demonstrace Lubomíra Volného a jeho několika přátel. Byla to v každém smyslu naprosto bezvýznamná událost, kterou média žijí už druhý den. Těch dvanáct minut zoufalosti je totiž důkaz, že když Češi narazí na dno, vezmou lopaty a krumpáče a začnou kopat díru.

Jan Studnička
Jan Studnička 8.3.2021, 11:28

Dvanáct minut slávy

Lubomír Volný se společně s iniciativou Chcípl PES pokusil demonstrací vojebat nás všechny. A klasicky, když se pokouší Lubomír Volný jebat cokoli, trvalo to jen dvanáct minut. Přesně tolik totiž trvala včerejší demonstrace na Václavském náměstí, kterou museli rozehnat těžkooděnci.

Mimochodem přidáváme disclaimer, jenž říká, že jde jenom o humor a nemůžeme s určitostí tvrdit, že při sexu vydrží alfasamec Volný pouhých dvanáct minut. Víte co, aby nás nemohl žalovat. I když je myšlenka na to, jak se Luba, který nedokáže dát dohromady kloudnou větu, snaží u soudu dokazovat, že vydrží souložit déle než čtvrt hodiny, je prostě lákavá.

Takže jen pro upřesnění: Není pravda, že Lubomír Volný zvládne mít sex pouze dvanáct minut a musí k tomu mít zavedený buttplug ve tvaru Putinovy hlavy a zapnutý Ortel. Takže to nikde neříkejte. Ani ze srandy.

Práškujeme

Co na té demonstraci dělal zbytek těch lidí, těžko říct. Internet se domnívá, že šlo o hromadný casting na Výměnu manželek, což znamená, že bylo na Václaváku pomalu víc účastníků demonstrace než zubů. Celkově se protestu zúčastnilo asi sto lidí, kteří křičeli, roznášeli smrtící chřipku po městě a na rozkaz Lubomíra Volného utvářeli řetěz.

Těžko říct proč, nejspíš jim tak moc chybí Bibione.

I těch sto lidí by bylo alarmujících. Ale nebýt zásahu policie České republiky, mohla být účast téměř dvojnásobná! Policisté totiž v neděli ráno otočili domů dva autobusy mířící na demonstraci z Ostravska a Karvinska. Pochopitelně. Jenom jeden člověk, který si nechá něco nakukat od Lubomíra Volného, je národní tragédie. Natož dvě stě lidí.

Možná jsme neměli posílat ty autobusy domů, možná jsme je měli poslat někam, kde by lidé, co věří, že někdo práškuje koronavirem Brno, nadělali víc užitku. Třeba z útesu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články