Galerie nejtrefnějších komentářů ze sociálních sítí, které dokonale vystihují podzimní volby – G.cz
Vyhledávání

Galerie nejtrefnějších komentářů ze sociálních sítí, které dokonale vystihují podzimní volby

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Komunální i senátní volby s sebou přinesly spoustu překvapení. Kromě očekávaného propadu Hnutí ANO v Praze z důvodu špatně odvedené práce ze strany Adriany Krnáčové jsme se dočkali i dalších mohutných propadů u vymírajících KSČM, debaklu u SPD v Praze a pohřbu ČSSD v rámci celé republiky. Česká tradiční levice je na tom tak zle, že dokonce ze stranické funkce rezignoval i Jaroslav Foldyna.

Martin Miko
Martin Miko 7.10.2018, 15:41

Internet komentuje volby

Foldynův odchod označil Miloš Zeman za zbabělost. Mezitím ještě stihl náš prezident uznat svého soka z prezidentských voleb, Jiřího Drahoše, který postoupil do Senátu hned v prvním kole. Zeman tento úspěch označil za cenu útěchy.

Naproti tomu spokojenost a vděk panuje v KDU-ČSL, která v rámci komunálních voleb dokázala zvítězit v mnoha menších obcích v Čechách i na Moravě. Celkem totiž získali skoro 3 000 zastupitelských křesel, zatímco SPD jich získala pouze něco málo přes 150. Pavel Bělobrádek na Twitteru zajásal, že Morava je skoro celá žlutá. Jen doufejme, že nemluvil o řepce.

Každopádně se na českém internetu vyrojilo obrovské množství vtipných, trefných i bizarních názorů, které jsme dali dohromady a vytvořili z nich galerii.

A zde si přečtete o tom, že na Okamurovy protiislámské řeci už nejsou lidé zvědaví.

Podobné články

Doporučujeme

Další články