Francouzská letoviska zakazují lidem nad 60 let vstup na pláž v plavkách! – G.cz
Vyhledávání

Francouzská letoviska zakazují lidem nad 60 let vstup na pláž v plavkách!

Po zákazu burkin zašla mnohá francouzská letoviska ještě dál. Zakazují lidem nad šedesát let vstup na pláž v plavkách. K zákazu se přidalo také město Nice.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.8.2016, 14:52

Francie nyní hlásí jasno, teplé moře a pláže plné polonahých mladých lidí.

„Víte, ono je to celkem logické. Když jsme z pláží odstranili burkiny, došlo nám, že jsme vyřešili jen půlku problému. Jasně, lidé se již cítí bezpečněji. Žádné symboly islámu a tím pádem ani žádné sebevražedné atentáty zuřivých muslimských turistek v Burkinách. Ovšem jen bezpečí nestačí. Lidé si chtějí na pláži užívat. Nikdo se nechce při opalování dívat na oschlou obstarožní vyčpěliny, kterénemají soudnost a v sedmdesáti letech si vezmou na pláž dvoudílné plavky. Jak se má takový turista soustředit na slunění a relaxaci, když mu výhled na moře hyzdí stará vražda s kozama pod pupíkem, neumně zkrocenýma vytahaným vrchním dílem plavek, který už sám taky mele z posledního?“

Tak pravil na tiskové konferenci Jean Holden, zastupitel města Nice pro věci morálky a vizáže. Podle něj ale nebude přístup starým lidem na pláž odepřen úplně.

„Mohou si obléct nějakou vkusnou teplákovou soupravu nebo se navléknout do neoprenu a na pláži pak v poklidu skotačit jako ostatní. Důležité je však, aby ostatní návštěvníky pláží neobtěžovali svou starou holou kůží a nevyvolávali u nich deprese ze stáří. My chceme především to, aby se na našich plážích cítili lidé příjemně. Vy si snad umíte představit příjemné odpoledne na pláži, když kolem vás projde starý vrásčitý muž ve slipových plavkách, z nichž mu co dva metry vyklouzne šourek, který následně jen tak bezprizorně povlává ve větru?“ ptal se Jean Holden přítomných novinářů.

Zákaz není jen plácání prázdné slámy, ale skutečně se již začal v celé své šíři aplikovat a hříšníci jsou v plné výši sankcionováni. Základní pokuta je stanovena na padesát euro v případě žen s jednodílnými plavkami či mužů v plavkách kraťasového střihu a v bílých nátělnících. Za dvoudílné plavky u žen je to již rovných sto euro a za tanga jsou ženy nad šedesát let na místě lámany v kole. U mužů je to podobné, v závislosti přímo úměrné k odvážnému střihu plavek.

Lidé nad šedesát let, kteří by se na plážích objevili nazí, budou na náklady rodiny zastřeleni.

V Nice byl minulý týden uvězněn osmdesátiletý muž, který se procházel po pláži jen v kraťasech a měl vývod zakončený v ledvince kolem pasu. Podle tamní policie dotyčný rozrušil několik mladých lidí s krásnými těly, kteří kvůli němu pláž opustili a ochudili tak o sedm procent sexuální přitažlivosti celou pláž.

Policie obchází pláže s dekami a při zjištění přestupku dotyčného seniora nejen zkásne o tučnou pokutu, ale rovněž zahalí do deky a z pláže promptně odvede.

„My potřebujeme pláže nejen bez muslimů, ale rovněž plné krásných těl. Jedině tak nalákáme další turisty, kteří pak u nás utratí peníze. My nepotřebujeme seniory, kteří vystavují na odiv svá hříšná těla za zenitem,“ tvrdí Holden.

Od zákazu starých lidí se zvýšila návštěvnost pláží o pět procent a celková spokojenost turistů stoupla až o sedmnáct procent. Francouzská letoviska rovněž hlásí zvýšení sexepílu svých pláží až o dva body George Clooneyho (oficiální měření sexepílu, kdy minimum je jeden George Clooney a maximum deset Georgů Clooneyů).

Podle všeho však jen u starých lidí nezůstane. Chystá se rovněž zákaz vstupu na pláž lidí s nadváhou a ošklivým jedincům. Vypadá to, že francouzské pláže budou co nevidět rájem na zemi.

A TADY se dozvíte o iniciativě, která si dala za cíl zakázat tlustým lidem útlé plavky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články