fb pixel Exkluzivní odhalení! Magnát Soukup vyměnil Brožovou za neatraktivní Asiatku – G.cz
Vyhledávání

Exkluzivní odhalení! Magnát Soukup vyměnil Brožovou za neatraktivní Asiatku

Tomio Okamura v mládí pracoval v kebabu. + DALŠÍ 1 FOTKA

Každé zboží má svého kupce, což platí i o ošklivých dívkách. Jednu z nich si před nedávnem nabalil i mediální magnát Jaromír Soukup, který se sešel v japonské restauraci s česko-japonskou průvodkyní Prahou Tomiou Okamurovou. Přistižený pár tvrdí, že je mezi nimi jen přátelské pouto. Návštěvníci restaurace se ovšem dušují, že se ti dva navzájem krmili sushi a notovali si na téma protiuprchlická krize. Internetoví diskutéři nadnesli myšlenku, že šlo o natáčení nového Soukupova pořadu.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 22.3.2018, 13:53

Povedené rande Mirka Soukupů

Lidské osudy jsou nevyzpytatelné a tato fotografie to dokazuje. Je na ní totiž zachycen mediální magnát a majitel TV Barrandov Jaromír Soukup, kterého při večeři v japonské restauraci mladá a ne příliš atraktivní Asiatka Tomia oslovovala jako „Mirečka“. Podobné přezdívky se kdysi dočkal i oblíbený uprchlík a ekonomický migrant z filmu Jak básníkům chutná život. Je to celé trochu paradoxní; není totiž bez zajímavosti, že v oblíbené komedii si mimo jiné zahráli i představitel Hitlera z filmu o Lídě Baarové Pavel Kříž a bývalý člen nacionalistické kapely Orlík David Matásek.

Nový pořad Ženy Jaromíra Soukupa

Soukupova schůzka s tajemnou Tomiou probrala k životu internetové diskutéry, kteří milionářův život bedlivě sledují. Ti tvrdí, že o žádné zamilované dostaveníčko nešlo. Ve skutečnosti se mělo jednat o natáčení nového pořadu Ženy Jaromíra Soukupa, ve kterém se čeští politici převlékají za dámy a pomlouvají své kolegy. Pilotní díl měl odstartovat právě předseda SPD Tomio Okamura, který se ujal role odpudivé gejši bez smyslu pro humor. Tomio se totiž objevuje na TV Barrandov v podstatě obden a pro první díl tak byl okamžitě jasnou volbou.

Lidé nakonec nemusí mít strach, že se čeští Beckhamovi (Kateřina Brožová a Jaromír Soukup) rozejdou. Schůzka s ošklivou Japonkou s moravskými kořeny, kterou volilo půl milionu lidí, byla pouze součástí promyšlené programové strategie TV Barrandov.

Líbí se vám Tomio Okamura více jako muž, nebo žena? Napište nám do komentářů.

A zde je 5 umaštěných rad, jak dostat tlusťošku do postele.

Podobné články

Doporučujeme

Další články