Evropská unie vydala směrnice rasově korektního chování. Černoch už není černoch, ale běloch s pigmentem navíc. – G.cz
Vyhledávání

Evropská unie vydala směrnice rasově korektního chování. Černoch už není černoch, ale běloch s pigmentem navíc.

Žijeme ve 21. století. Svět je jedno velké místo, kde se mísí všechny rasy, náboženství a kultury. Na nějakou rasovou nesnášenlivost, stereotypy a potažmo na nekorektní chování zde není místo.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 2.4.2018, 09:06

Všichni si jsou rovni a nikdo by se neměl povyšovat nad jiné. Toho si je vědoma celá Evropa, a právě proto vydala Evropská unie závaznou směrnici všem svým členským státům, kde jasně říká, jak se obyvatelé mají v různých situacích chovat, aby nebyli nekorektní a všem se na zemi žilo hezky. Pojďme tedy do této směrnice nahlédnout.

1. Pokud skupinka bělochů s pigmentem navíc spáchá nějaký trestný čin, znamená to, že selhal nejen jednotlivec ze skupinky bělochů s pigmentem navíc, ale hlavně selhala společnost jako celek.

2. Skupinka bělochů s pigmentem navíc trestné činy nepáchá. Předchozí bod je pouze hysterické paušalizování na základě množství pigmentu a Evropská unie si tímto uděluje napomenutí.

3. Skupinky bělochů s pigmentem navíc, které se potloukají po ulicích ve svých ghettech, občas něco ukradnou nebo někoho zastřelí, se nenazývají černošský gang, nýbrž debatní kroužek, popřípadě skupinka nadšenců.

4. Je přísně zakázáno uhýbat pohledem před osobou jiné rasy či vyznání. Podle této směrnice musí váš pohled na dotyčnou osobu trvat přesných třicet vteřin, a posléze pomalu a opatrně odvraťte zrak. Jestliže překročíte oněch třicet vteřin zíráním, může to být z vaší strany považováno za rasově motivovaný předsudek, neboť si dotyčného pohledem hlídáte, aby vám neublížil.

5. Do všech finálových běhů všech běžeckých disciplín musejí být zařazeni minimálně dva běloši, aby to nevypadalo, že běloši s pigmentem navíc umí jenom utíkat.

6. Pokud se člověk muslimského vyznání odpálí v metru, není to terorista, nýbrž silně věřící.

7. Pokud si na Vánoce chcete ozdobit doma stromeček, jste povinni obejít všechny obyvatele v okruhu minimálně sta metrů a všech se zeptat, jestli jim to nevadí. Pokud to jednomu jedinému člověku bude vadit, okamžitě to nahlaste na úřadě a tento zruší ve vašem okresku Vánoce.

8. Pokud chcete někoho zastřelit, musíte zastřelit výhradně člověka stejné rasy a stejného vyznání.

9. Jestliže vám muslimští imigranti znásilnili dceru nebo ženu, přineste těm nebožákům deky a teplý čaj, neboť utíkají před válkou.

10. Je nutné podle směrnice upravovat výklad některých průzkumů. Například ve věznicích není víc než 80 procent Romů, nýbrž až 20 procent bílých.

11. V případě zprávy v médiích musíte jednat za každou cenu korektně a nevyvolávat zbytečné napětí. Pokud někdo z minority spáchal trestný čin, je zakázáno dotyčného do této minority zařadit. Například je zakázáno napsat: „Padesátiletý nezaměstnaný Rom, recidivista, kradl poklopy od kanálů a vozil je do sběru. Buďte kreativní a napište: „Padesátiletý příslušník svobodného povolání rozšířil portfolio svých činností.“

12. Tato směrnice EU uděluje výjimku pro Němce. Říct, že každý Němec je nácek, je v pořádku. Je ale potřeba dodat, že každý bílý Němec je nácek.

13. Vtipy na téma rasa, původ, rozdílné pohlaví nebo náboženství jsou zakázány. V Evropské unii nyní můžeme dělat vtipy jenom na úkor policie a bílých Němců.

A tady se můžete podívat, jak politická korektnost zabíjí humor.

Podobné články

Doporučujeme

Další články