E-shop s elektronikou daroval hnutí SPD mikrovlnnou troubu, zasahovat musel tým pyrotechniků

Obrázek uživatele Dirk Diggler
02.12.2017, 11:12

K neobvyklé situaci došlo v sídle hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomia Okamury (SPD), kam v pátek dopoledne dorazil neobvyklý balíček z nejmenovaného internetového obchodu s elektronikou. Po rozbalení se ukázalo, že jde o zabijáckou mikrovlnnou troubu, která chtěla zneškodnit celé hnutí. Když ji spatřil Radek Koten, začal bezmyšlenkovitě pištět na celou kancelář, čímž vyvolal paniku. Zasahovat musel dokonce pražský pyrotechnický tým.

Koten z SPD dostal záchvat z mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba v sídle hnutí SPD vyvolala neuvěřitelnou paniku, kterou způsobil předseda Bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny Radek Koten, který po spatření tohoto smrtícího spotřebiče začal panikařit a pobíhat po celé budově, jako kdyby byla v budově bomba. „Mikrovlnka“ je totiž dle slov Radka Kotena stroj, který nás pomalu a nenápadně zabíjí, a proto ji v Rusku zakázali už v roce 1976. Dle článku, který sdílel dezinformační web lajkit.cz, nám tato velice cenná informace může zachránit zdraví.

Proto je logické, že poslanec Koten zpanikařil a ihned uvědomil Miloslava Roznera, aby zavolal policii, aby smrtící mikrovlnnou troubu zneškodnila. Ten hbitě zvedl mobilní telefon a sdělil na telefonní linku celou situaci. Následně Koten zvolal: „Mílo, dej mi nitrák!“ a Míla podal nitrák, který Radka Kotena uklidnil do stabilizovaného stavu.

Po příjezdu pyrotechnické služby policie byla mikrovlnná trouba zajištěna a zničena. Nikdo naštěstí nepřišel úrazu a vše dobře dopadlo.

A zde Kazma brzy vypustí novou One Man Show.


Komentáře