fb pixel E-shop s elektronikou daroval hnutí SPD mikrovlnnou troubu, zasahovat musel tým pyrotechniků – G.cz
Vyhledávání

E-shop s elektronikou daroval hnutí SPD mikrovlnnou troubu, zasahovat musel tým pyrotechniků

Zdroj: facebook.com

K neobvyklé situaci došlo v sídle hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomia Okamury (SPD), kam v pátek dopoledne dorazil neobvyklý balíček z nejmenovaného internetového obchodu s elektronikou. Po rozbalení se ukázalo, že jde o zabijáckou mikrovlnnou troubu, která chtěla zneškodnit celé hnutí. Když ji spatřil Radek Koten, začal bezmyšlenkovitě pištět na celou kancelář, čímž vyvolal paniku. Zasahovat musel dokonce pražský pyrotechnický tým.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 2.12.2017, 11:05

Koten z SPD dostal záchvat z mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba v sídle hnutí SPD vyvolala neuvěřitelnou paniku, kterou způsobil předseda Bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny Radek Koten, který po spatření tohoto smrtícího spotřebiče začal panikařit a pobíhat po celé budově, jako kdyby byla v budově bomba. „Mikrovlnka“ je totiž dle slov Radka Kotena stroj, který nás pomalu a nenápadně zabíjí, a proto ji v Rusku zakázali už v roce 1976. Dle článku, který sdílel dezinformační web lajkit.cz, nám tato velice cenná informace může zachránit zdraví.

Proto je logické, že poslanec Koten zpanikařil a ihned uvědomil Miloslava Roznera, aby zavolal policii, aby smrtící mikrovlnnou troubu zneškodnila. Ten hbitě zvedl mobilní telefon a sdělil na telefonní linku celou situaci. Následně Koten zvolal: „Mílo, dej mi nitrák!“ a Míla podal nitrák, který Radka Kotena uklidnil do stabilizovaného stavu.

Po příjezdu pyrotechnické služby policie byla mikrovlnná trouba zajištěna a zničena. Nikdo naštěstí nepřišel úrazu a vše dobře dopadlo.

A zde Kazma brzy vypustí novou One Man Show.

Podobné články

Doporučujeme

Další články