fb pixel Druhá svatba Jana Hamáčka: Oblíbený socdem ministr se chystá do chomoutu s bývalou političkou ODS – G.cz
Vyhledávání

Druhá svatba Jana Hamáčka: Oblíbený socdem ministr se chystá do chomoutu s bývalou političkou ODS

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ministr vnitra ČR a místopředseda vlády Jan Hamáček se tento týden chystá do chomoutu. Ožení se totiž s bývalou pražskou zastupitelskou Gabrielou Kloudovou z ODS, kterou si z minulosti pamatujeme jako pravou ruku bývalého premiéra Mirka Topolánka. Podepíšou mezi sebou novomanželé opoziční smlouvu?

Martin Miko
Martin Miko 30.7.2020, 12:20

Hamáček se bude ženit

Podle informací Seznamzprávy.cz se český ministr vnitra Jan Hamáček bude tento víkend ženit. Předseda ČSSD přitom letos v lednu požádal o rozvod s manželkou Kamilou, se kterou strávil 13 let svého života. Jeho rozvod pak pozastavila koronavirová krize, která brzdila i činnost českých soudů. Do toho všeho byl Hamáček zaneprázdněný prací v souvislosti s karanténou a vedením Ústředního krizového štábu, takže své soukromé záležitosti definitivně vyřešil až v červnu 2020.

Necelé dva měsíce po rozvodu se tak Jan Hamáček (ČSSD) opět chystá do manželství. Svatba je naplánovaná na tento víkend a podle zákulisních informací se uskuteční pouze v blízkém kruhu přátel a známých. O svatbě Hamáčka s Kloudovou se přitom spekulovalo již delší dobu. O Hamáčkově nastávající se v minulosti psalo v médiích jako o pravé ruce Mirka Topolánka, a to především v dobách, kdy byl předsedou vlády.

Gabriela Kloudová působila mezi lety 2010 až 2014 jako zastupitelka hlavního města Prahy. Následně se rozhodla odejít z ODS, aby mohla v roce 2013 kandidovat za blok Hlavu vzhůru, který podporoval bývalý prezident Václav Klaus a vedla Jana Bobošíková. Hnutí nakonec ve volbách propadlo, a tak se Kloudová nastoupila do úřadu místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavla Bělobrádka. Server Seznamzprávy.cz uvedl, že začala dělat konzultantku pro Jana Hamáčka v roce 2017.

O Hamáčkově nastávající se na internetu dozvíte, že se v minulosti objevovala po boku politika Karla Březiny (ČSSD), a že byla manželkou náměstka primátora Jiřího Vávry, který tehdy působil v TOP 09. V roce 2010 vyšel na serveru iDnes.cz článek o tom, že politická rozhodnutí v rámci ODS řídí dvě ženy, které spolu vedou tichou válku. Tou první byla zmiňovaná Gabriela Kloudová, a tou druhou nikdo jiný než Jana Nagyová.

My v redakci G.cz samozřejmě přejeme panu Hamáčkovi vydařenou svatbu a šťastné manželství.

Podobné články

Doporučujeme

Další články