Doug the Pug, rekordmanka Nala a další zvířecí influenceři, co vám zvednou náladu – G.cz
Vyhledávání

Doug the Pug, rekordmanka Nala a další zvířecí influenceři, co vám zvednou náladu

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Zapomeňte na chvíli na koronavirus a pojďte myslet na zvířátka! Konkrétně na slavná zvířátka, která mají na sociálních sítích rozhodně více followerů než vy a dost možná i víc než váš oblíbený influencer. Roztomilosti slavného mopse Douga nebo domestikované lišky Juniper se zkrátka nic nevyrovná.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 16.3.2020, 17:11

Zvířátky proti depresi

Pokud byl někdy vhodný čas, abyste na Géčku četli článek o roztomilých zvířecích influencerech, je to teď. Koronavirus útočí reálně i virtuálně ze všech stran, a to je jen špička obrovského ledovce, která nás aktuálně nejvíc pálí (Nebo mrazí? No, to je fuk...). Až vyřešíme pandemii COVID-19, vrátí se to, co jsme řešili předtím. Protože klimatická krize a pochybný premiér nikam nezmizeli, přátelé. Jen jsou teď, logicky, na druhé koleji.

Ale o tom jindy. Tento článek má sloužit výhradně jako taková malá relaxace. Zenový prostor, v němž si můžete odpočinout od tvrdé, černé skutečnosti každodenního dne. Sestavili jsme pro vás totiž galerii našich nejoblíbenějších zvířecích influencerů, na jejichž instagramové i jiné profily se momentálně chodíme velmi rádi uklidňovat:

A nejen my. Všichni mazlíci v našem výběru mají statisíce, většinou spíše miliony followerů. Takového mopse Douga (Doug the Pug) určitě znáte. Rozkošný mopsík patří k vůbec nejslavnějším influencerům na Instagramu. Má dokonce i několik vlastních knížek, věřili byste tomu?

No je to tak! Ještě lépe je na tom kočka Nala, která je držitelkou světového rekordu v největším počtu followerů, které kdy jaký kočičí Instagram měl - v Guinessově knize je konkrétně zapsáno číslo 4 215 466.

Ale ne všichni populární mazlíci jsou jen rozkošná nebo jinak zvláštní zvířátka navlečená ve srandovních kostýmech. Na YouTube září zázračná prasnice Ester a výjevy z jejího života na farmě. Ester její majitelé koupili jako "miniprasátko". Jenže tohle miniprasátko jim časem vyrostlo v regulérní svini. Místo na porážku ji ale poslali rovnou do tepla svého rodinného krbu. Jak už je to jednou láska, tak to zkrátka jinak nejde!

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu