fb pixel Doug the Pug, rekordmanka Nala a další zvířecí influenceři, co vám zvednou náladu – G.cz
Vyhledávání

Doug the Pug, rekordmanka Nala a další zvířecí influenceři, co vám zvednou náladu

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Zapomeňte na chvíli na koronavirus a pojďte myslet na zvířátka! Konkrétně na slavná zvířátka, která mají na sociálních sítích rozhodně více followerů než vy a dost možná i víc než váš oblíbený influencer. Roztomilosti slavného mopse Douga nebo domestikované lišky Juniper se zkrátka nic nevyrovná.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 16.3.2020, 17:11

Zvířátky proti depresi

Pokud byl někdy vhodný čas, abyste na Géčku četli článek o roztomilých zvířecích influencerech, je to teď. Koronavirus útočí reálně i virtuálně ze všech stran, a to je jen špička obrovského ledovce, která nás aktuálně nejvíc pálí (Nebo mrazí? No, to je fuk...). Až vyřešíme pandemii COVID-19, vrátí se to, co jsme řešili předtím. Protože klimatická krize a pochybný premiér nikam nezmizeli, přátelé. Jen jsou teď, logicky, na druhé koleji.

Ale o tom jindy. Tento článek má sloužit výhradně jako taková malá relaxace. Zenový prostor, v němž si můžete odpočinout od tvrdé, černé skutečnosti každodenního dne. Sestavili jsme pro vás totiž galerii našich nejoblíbenějších zvířecích influencerů, na jejichž instagramové i jiné profily se momentálně chodíme velmi rádi uklidňovat:

A nejen my. Všichni mazlíci v našem výběru mají statisíce, většinou spíše miliony followerů. Takového mopse Douga (Doug the Pug) určitě znáte. Rozkošný mopsík patří k vůbec nejslavnějším influencerům na Instagramu. Má dokonce i několik vlastních knížek, věřili byste tomu?

No je to tak! Ještě lépe je na tom kočka Nala, která je držitelkou světového rekordu v největším počtu followerů, které kdy jaký kočičí Instagram měl - v Guinessově knize je konkrétně zapsáno číslo 4 215 466.

Ale ne všichni populární mazlíci jsou jen rozkošná nebo jinak zvláštní zvířátka navlečená ve srandovních kostýmech. Na YouTube září zázračná prasnice Ester a výjevy z jejího života na farmě. Ester její majitelé koupili jako "miniprasátko". Jenže tohle miniprasátko jim časem vyrostlo v regulérní svini. Místo na porážku ji ale poslali rovnou do tepla svého rodinného krbu. Jak už je to jednou láska, tak to zkrátka jinak nejde!

Podobné články

Doporučujeme

Další články