fb pixel Donald Trump Jr. vyzývá Elona Muska, aby vytvořil sociální síť, která nezakáže jeho otce – G.cz
Vyhledávání

Donald Trump Jr. vyzývá Elona Muska, aby vytvořil sociální síť, která nezakáže jeho otce

Zdroj: Instagram.com - Donald Trump Jr.

Donald Trump mladší je celý nešťastný, že poslední týden svého prezidentování nemůže jeho otec oblažovat svět svými… hm, názory přes Twitter. Takže neváhal vyzvat nejbohatšího člověka na světě, ať s tím něco udělá.

Jan Studnička
Jan Studnička 13.1.2021, 20:38

Ten lepší ze dvou marných

Ze dvou dospělých synů Donalda Trumpa je Donald Jr. braný vážněji než Erik, ale že by to byla nějaká poklona, to se zrovna říct nedá. Eric jako pologramotné dítě v dospělém těle je running joke snad všech amerických late night pořadů. Donald mladší je braný jako svéprávná osoba, ale rozhodně si o něm nikdo nemyslí, že je bůhvíjaký génius.

Dokud ještě jeho tatík sedí v Bílém domě, junior má být údajně výkonným viceprezidentem Trump Organizations. Na svém Instagramu se však profiluje jako „generál meme válek“. A tak taky působí po většinu Trumpova prezidentování. Jako extrémně neatraktivní roztleskávačka.

Jeho úkolem bylo hlavně nechat se fotit s lidmi, kteří podporují pětačtyřicátého prezidenta, a ukazovat, že rozumí jeho voličům. Takže chodí střílet, lovit zvířatra, cpát se McDonaldem a podkuřovat americkým korporacím. A občas se ukáže, že je pravým synem svého otce. Tedy, že je to ufňukaný pomatenec s jen velice hrubou představou o realitě.

Byznysplán

Jako důkaz může posloužit video, které Donald Jr. včera nahrál na svůj Instagram. Na něm si pochopitelně stěžuje, že jeho otce všechny velké sociální platformy včetně Facebooku, Twitteru, YouTube a Redditu zabanovaly a vyzývá Elona Muska k tomu, aby vytvořil novou sociální síť, ze které by jeho otce vyhazovat nemusel. Jestli si představuje, že to Musk stihne do týdne, kdy v Bílém domě bude Trumpa střídat Joe Biden, těžko říct.

Elon Musk totiž vyjádřil jisté znepokojení nad tím, že prezidenta všichni velcí technologičtí giganti zablokovali. Když už ale věnujeme pozornost tomu, co znepokojuje nejbohatšího muže planety, měli bychom začít tím, jak moc ho stresuje pokrok ve vývoji umělé inteligence a až potom se věnovat jeho jemně řečeno nestálým politickým tendencím.

Juniorovo video je super hlavně v momentu, kdy vysvětluje, že jestli někdo dokáže dát dohromady sociální síť, která sbourá Twitter, je to Elon Musk, protože poslal „lidské lidi do vesmíru“. Upřímně nemáme tušení, jak to přeložit. Doník řekl „manned people“, což je prostě blbost.

Ale víte co. Trumpovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články