fb pixel Znáte potomky Donalda Trumpa? Koukněte na všechny prezidentovy děti – G.cz
Vyhledávání

Znáte potomky Donalda Trumpa? Koukněte na všechny prezidentovy děti

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Donald Trump vystřídal za svůj dlouhý život tři manželky, ty mu daly dohromady pět dětí, od kterých má dnes deset vnoučat a další se pravděpodobně ještě čekají. Zkrátka, prezident Spojených států ví, jak si udělat velkou famílii. A taky ví, co s ní.

Jan Studnička
Jan Studnička 19.10.2020, 12:43

Královna ze Zlína

Málokdo by řekl, že prezidentování světové velmoci je rodinný podnik, ale pro Donalda Trumpa je všechno rodinný podnik. Vemte si například jeho první ženu, Ivanu. Jak asi víte, narodila se za hlubokého socialismu ve Zlíně pod jménem Zelníčková, Trump také nějakou chvíli reálně uvažoval, že z ní udělá velvyslankyni pro Českou republiku. Tak Ivana hrála velice dlouho významnou roli v Trump Organization, dokonce byla hlavou interiérového designu v době, kdy se dělala Trump Tower. Takže, kdyby vás zajímalo, kde se všechen ten zlatý nevkus vzal, tak… ze Zlína.

Hlavně ale Ivana dala Donaldovi tři děti. Donalda Jr., Erika a samozřejmě nejvíc hot ze všech dětí, Ivanku. A ano, nejspíš je od nás nevhodné komentovat její vzhled, ale pořád to není tak slizké jako komentáře jejího otce. Všechny tři děti vyrostly v typicky trumpovském duchu, tedy pracují v rodinném byznysu, tváří se úspěšně a výkonně, ale nikdo nedokáže doopravdy říct, jestli jsou vážně takoví.

Druhá první dáma

Druhou ženou Donalda Trumpa byla Marla Maples. Stejně jako předtím i teď šel Trump po svém typu, tedy prsaté blondýny. S Marlou byl ženatý jenom šest let, ale bylo to uprostřed devadesátek a Trump miloval ukazovat se v televizi. Takže kromě třeba slavného camea v Sám doma 2 se po boku své nové ženy objevil ve Fresh Prince. Jednodušší časy.

Těžko říct, jestli mají Trumpovy ženy zakódováno proměnit se v blonďatou bimbo, pravdou je, že tenhle vzorec ale následovaly všechny jeho ženy i obě dcery. Jednak Ivanka, ale i její sestra, dcera drahé Marly, Tiffany Trump.

No a pak je tady samozřejmě samotná dnešní první dáma, Melanie Trump. Mimochodem je to už druhá první dáma, která se nenarodila ve Spojených státech. Tou první byla paní Adamsová, která se narodila v Británii. V roce 1775. Melanie má s Trumpem syna Barrona, který s nimi bydlí v Bílém domě. Schválně koukněte do galerie, pokud chcete vědět o dětech víc, na každém z nich je něco… zajímavého.

Podobné články

Doporučujeme

Další články