Do šestice všeho špatného: Další řadu Tvoje tvář má známý hlas ozdobí náš národní poklad, Kateřina Brožová – G.cz
Vyhledávání

Do šestice všeho špatného: Další řadu Tvoje tvář má známý hlas ozdobí náš národní poklad, Kateřina Brožová

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Diváci mainsteamové televizní zábavy opět jásají. TV Nova totiž odkryla všechna jména, která se představí v estrádě 21. století s krycím názvem Tvoje tvář má známý hlas. Tento podzim nás čeká šestá série této show, do které byla mimochodem pozvána i Kateřina Brožová. Není nic horšího, než když neslavní lidé, které nemáme rádi, imitují slavné lidi, které rádi máme.

Martin Miko
Martin Miko 8.8.2019, 16:28

Špatných estrád se prostě nezbavíme

Také jste v šoku? TV Nova už pošesté vytahuje své světské eso z rukávu a odhaluje poslední jména, která se objeví v pěvecké reality show Tvoje tvář má známý hlas. Ano, přesně tak. To je ten pořad, ve kterém se lidé, které neznáte nebo znáte, ale nemáte rádi, převlékají za někoho, koho znáte a máte rádi. Zní toto vysvětlení příliš složitě? Tak v tom případě jste cílová skupina tohoto zdegenerovaného pořadu!

Sice se jedná o šestou řadu, ale TV Nova poprvé tento pořad nasadila na televizní obrazovky už na jaře roku 2016, takže to vychází na 2 série této taneční estrády ročně. To je vlastně dvakrát více tancování než v případě konkurenčního pořadu StarDance ...když hvězdy tančí, který naštěstí Česká televize nevysílá dvakrát ročně. V minulosti jsme dokonce polemizovali nad tím, jestli náhodou není pořad Tvoje tvář má známý hlas jen StarDance pro chudé, ale nakonec jsme přišli na to, že StarDance je Tvoje tvář má známý hlas pro snoby, a na tom trváme.

Bude šestá série show Tvoje tvář má známý hlas jiná? Nebude. Opět se můžeme těšit na osm lidí, o kterých pravděpodobně nikdo neslyšel, jak napodobují naše oblíbené interprety. Výjimkou je samozřejmě náš národní poklad Kateřina Brožová, o které díky našemu článku víte, že ji táhne na 60, a že v minulosti zkoušela vstoupit do politiky s Paroubkem. Už jsme viděli Martina Dejdara zpívat Can`t Feel My Face od zpěváka The Weeknd, takže se bojíme, jestli na televizních obrazovkách neuvidíme třeba Kateřinu Brožovou převlečenou za 50 centa nebo Marilyna Mansona.

Na druhou stranu se jedná o jeden z nejsledovanějších pořadů na Nově, hned po Televizních novinách s Reyem Korantengem, takže se nemůžeme, že z něj chce tato komerční televize vyždímat co nejvíc. Na druhou stranu zde už nikoho ničím nepřekvapí, protože ty největší hrůzy jsme už dávno viděli v předchozích sériích. Béčkovitost pořadu bude pokračovat i s Kateřinou Brožovou, pro kterou to musí být jistě čest, když v posledních letech hrála jen v druhořadých nekonečných seriálech na TV Barrandov.

Novo, možná by to chtělo vymyslet opět něco nového, protože do šestice všeho dobrého se přece neříká. Teda říká, ale jen na Moravě při pití domácí slivovice.

A zde vás možná potěší, že Jiří Ovčáček uvažuje o kariéře politika.

Podobné články

Doporučujeme

Další články