Tvoje tvář má známý hlas je StarDance pro chudé. Anebo je StarDance Tvoje tvář má známý hlas pro nafrněné? – G.cz
Vyhledávání

Tvoje tvář má známý hlas je StarDance pro chudé. Anebo je StarDance Tvoje tvář má známý hlas pro nafrněné?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Zní to neuvěřitelně, ale taneční estráda StarDance… Když hvězdy tančí nás na televizních obrazovkách České televize straší už neuvěřitelných 12 let. Samozřejmě, že se jedná o ukradenou verzi britského pořadu, protože Češi neumějí vymyslet nic vlastního, co by dávalo alespoň elementární smysl. V tomto ohledu všechna čest pořadu AZ Kvíz, který tu s námi je už od roku 1997, a který považujeme za nejlepší věc na Brně.

Martin Miko
Martin Miko 30.10.2018, 20:00

Taneční estrády jsou všude!

Věděli jste, že StarDance vysílá Česká televize už neuvěřitelných 12 let a nyní běží devátá série? Zní to šíleně, ale každou sobotu se na tento pořad dívá skoro 1,5 milionů diváků, což je o půl milionu více než je průměrná sledovanost buranské estrády Tvoje tvář má známý hlas. StarDance je v podstatě Tvoje tvář má známý hlas pro lidi s IQ nad 80, jen to působí o něco honosněji. Petr Rychlý si zde nemaže obličej krémem na boty a Adam Mišík se nepřevléká za ženu, teya prozatím. Vymyslet soutěž, která spočívá v tom, že někoho slavného v místních vodách budete stylizovat do někoho, kdo je známý ve světě, nám moc smysl nedává, ale lidé to očividně milují. Nicméně, princip obou soutěží je v podstatě stejný, až na to, že na Nově nefunguje prvek estrádního umravňovače a člověka, který nikdy neřekl sprosté slovo, Marka Ebena.

V porovnání StarDance s Tvoje tvář má známý hlas musíme ocenit prvek profesionálních tanečníků ve StarDance, který na oblíbeném pořadu TV Nova chybí. Ve StarDance jsou navíc vystupující noblesněji oblečeni, ale jinak rozdíl v podstatě nepoznáte. Je jak přes kopírák, a když si odmyslíte toho Ebena a hezké oblečení, vyjde vám stejný pořad. Kdyby TV Nova převlékala například Terezu Maškovou do normálních šatů, a ne do hiphoperského oblečení amerického rappera 50 centa, bylo by to ještě podobnější.

Vzpomínáte si, když v minulém roce proběhly dva koncerty show Tvoje tvář má známý hlas v pražské O2 Areně? Oba koncerty byly v podstatě vyprodané a proběhly v jeden den. Rozpočet na takovou akci byl bláznivých 10 milionů korun. Je vidět, že lidé tyto věci zbožňují a jsou ochotni za ně zaplatit nemalé peníze. Vstupenky tehdy stály od cca 800 do 1 600 korun. Otázkou tedy jen zůstává, proč. Nebo... My to vlastně radši nechceme vědět.

A zde je 5 zahraničních filmů s falešným Československem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články