Den otevřených dveří v Buckinghamském paláci. Ovčáček háral, tak Zeman vyvezl rodinu

Obrázek uživatele Dominik Landsman
19.06.2017, 12:02

Minulý pátek probíhal v Buckinghamském paláci den otevřených dveří, kdy si návštěvníci mohli prohlédnout palác a setkat se s královnou. Vstupné bylo 50 liber a výtěžek z této akce šel na podporu Němců.

Už od rána se před palácem tvořily dlouhé fronty. Zájemců o prohlídku paláce, potažmo o setkání s královnou bylo mnoho.

Mezi turisty nesměl chybět ani Miloš Zeman, který na výlet vyvezl celou svou rodinu. Svého Ovčáčka bohužel musel nechat doma v útulku, neboť zrovna háral. Jiří tak byl alespoň připojen na Twitteru, a v Milošovi srdci. Jako by tam byl s ním.

Miloš Zeman s rodinou se po zaplacení vstupného připojil ke skupince hendikepovaných Poláků a nechal se zřízenci vynést do druhého patra. Skupinky se ujal zkušený průvodce, který ovládal jak polštinu, tak ti češtinu, takže si prohlídku Miloš Zeman s rodinou náramně užil.

Za příplatek deseti liber se mohli návštěvníci setkat s královnou, což by byla samozřejmě veliká událost.

Jiří Ovčáček, který byl na telefonu připraven řešit jakékoliv krizové události, okamžitě začal na zaplacení audience sbírat víčka, nicméně Miloše Zemana založil jeden Čech z místní početné české komunity, takže vše nakonec dobře dopadlo.

Naši turisté si vystáli krátkou frontu a pak již byli vpuštěni za královnou. Podle harmonogramu měli na setkání minutu. Za příplatek dalších deseti liber to mohli protáhnout na minutu a půl.

To však nebylo třeba. Miloš Zeman královně představil svou ženu a dceru, načež královně oznámil, že má stále prostatu jako panic. Královna Miloše Zemana pohladila soucitně po temeni hlavy a řekla mu, že je šikovný.

Následně byl Miloš Zeman vybídnut ochrankou, ať se dekuje z místnosti a nezaclání dalším turistům. Prezident si návštěvu pochvaloval a prozradil, že cítil ze strany královny stejné nadšení ze setkání, jako měl on. Podle Miloše Zemana toto setkání nastartuje vztahy České republiky s Velkou Británií a že se tak posílí vzájemná ekonomická spolupráce.

Po setkání s královnou byl Miloš Zeman z paláce evakuován, neboť si zapálil cigaretu v předsálí a spustil tak protipožární alarm. I tak ale Jiří Ovčáček shrnul jeho návštěvu jako přínosnou pro český stát.

A TADY se můžete podívat, jak sociálka hrozí Zemanovi, že mu zabaví Ovčáčka.


Komentáře

Doporučeno pro vás