fb pixel Dallas počesku: Kartelem zrychtovaný Čestmír Mázl se vrací do Ordinace, bude strašit ve snech – G.cz
Vyhledávání

Dallas počesku: Kartelem zrychtovaný Čestmír Mázl se vrací do Ordinace, bude strašit ve snech

Zdroj: TV Nova - Reprofoto

Tvůrci českého seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ve středu šokovali své diváky, když půl roku po smrti jedné z bývalých hlavních postav, Čestmíra Mázla, oznámili jeho velký návrat. Na obrazovce se tak znovu objeví Petr Rychlý, nicméně pouze ve snech nebo vidinách jedné z postav, jak prozradila TV Nova.

Martin Miko
Martin Miko 3.8.2022, 18:14

TV Nova obživila Petra Rychlého

Pokud si myslíte, že vás už nic nepřekvapí, stačí si jen občas zapnout TV Nova. Tam se totiž dějí věci, které si pamatujeme například ze starého dobrého seriálu Dallas. Jak vrátit oblíbenou postavu, která zemřela, zpět na scénu? Nacpěte ji do vidin a snů! Tímto jednoduchým trikem se rozhodli vrátit po sedmi měsících populárního herce Petra Rychlého zpátky na scénu. Jeho postava Čestmíra Mázla v seriálu zemřela krutým způsobem. Zákeřné komando mexického drogového kartelu Mázla postřelilo a ten společně s dalšími pěti lidmi útok nepřežil. Tato seriálová smrt otřásla v lednu 2022 českými médii.

„Nikdo není nesmrtelný, ani Čestmír Mázl! V Ordinaci hraju od jejích úplných začátků. S Mázlem jsem zažil snad všechno, co se seriálovou postavou zažít lze. Narození dětí, několik manželek, jejich odchod, jejich nevěry. Velké profesní úspěchy i hluboké prohry. Záchranu spousty životů a bohužel i jejich ztráty,“ řekl v lednu herec Petr Rychlý, který natáčel seriál Ordinace v růžové zahradě 2 neuvěřitelných 17 let.

Návrat Petra Rychlého do oblíbeného seriálu prý rozdělil fanoušky. I když se tam bude objevovat pouze v podobě snu a vidin, tak s tím část diváků nesouhlasí. Zatímco jedna polovina se na Mázla těší, tak druhá půlka si myslí, že by se zpátky neměl vracet. Podle hlasování na webu Super.cz to dokonce vypadá tak, že si ¾ lidí myslí, že by se Petr Rychlý vracet neměl. I takové dny jsou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články