fb pixel Trápení loudivého Zounara: Vzpomínka na legendární harašivé scény ze seriálu Chlapci a chlapi – G.cz
Vyhledávání

Trápení loudivého Zounara: Vzpomínka na legendární harašivé scény ze seriálu Chlapci a chlapi

Zdroj: ČST - Chlapci a chlapi

Vzhledem k tomu, že český herec Martin Zounar dnes oslavil 55. narozeniny, rozhodli jsme se oprášit jednu z jeho zásadních rolí. Máme samozřejmě na mysli filmovou roli mladého vojáka Tomáše v televizním seriálu Chlapci a chlapi, který pojednával o vojácích motostřeleckého útvaru a jejich problémech. Zásadním problémem Martina Zounara alias Tomáše Soukupa byla čerstvá maturantka Hanka Vosecká, která mu nechtěla dát.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 25.5.2022, 17:36

Jak Zounar nedostal, co chtěl

Život je dost často nefér, o čemž nás už v roce 1988 přesvědčil televizní seriál režiséra Evžena Sokolovského Chlapci a chlapi, v němž se Martin Zounar v roli loudivého soustružníka Tomáše Soukupa pokoušel sbalit čerstvou maturantku Hanku Voseckou. Tu hrála česká herečka Eva Vejmělková. Zounar si s ní tehdy zažil své, protože ho v seriálu neustále odmítala, jak se dozvíte v následujícím geniálně sestříhaném videu. To se jmenuje „Zounar si prostě nezapíchá...“.

A nebojte se. Zounar nakonec dostal to, co si žádal. Jenže z toho bylo nakonec neplánované těhotenství a spousta rodinných patálií.

Užijte si příjemnou vzpomínku na jednu z prvních velkých rolí Martina Zounara, který oslavil 55. narozeniny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články