Daenerys pije kávu ze Starbucksu? 10 přešlapů ve filmech a seriálech, které vám možná unikly – G.cz
Vyhledávání

Daenerys pije kávu ze Starbucksu? 10 přešlapů ve filmech a seriálech, které vám možná unikly

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Nová epizoda Hry o trůny se dočkala poměrně překvapivého zvratu. Miliony fanoušků totiž šokovalo, že si Daenerys Targaryen během pauzy mezi sežeháváním nepřátel a souložením se svým synovcem užívá kávu společnosti Starbucks. A jako by toho nebylo málo, pije ji z nerecyklovatelného kelímku! Žerty stranou - taková chybička občas unikne i tomu sebelepšímu režisérovi. Vybrali jsme pro vás 10 přešlapů ve filmech a seriálech, kterých jste si možná při sledování vašich oblíbených scének doteď nevšimli.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 7.5.2019, 13:24

Coppolovy poklopce

Nejlepší pokračování v historii, legendární Kmotr 2, se musel z poměrně velké části přetáčet. Proč? Jeden z muzikantů, kteří na filmu pracovali, si všiml, že všichni muži mají ve scénách s mladým Vitem Corleonem kalhoty s poklopcem na zip. A jelikož se tato část příběhu odehrávala před rokem 1913, kdy byl tento revoluční vynález uveden na trh, musel perfekcionista Francis Ford Coppola všechny scény natočit s knoflíkovým poklopcem.

Kam se na to hrabe kelímek ze Starbucksu v aktuální epizodě Hry o trůny, který fanoušci fantasy seriálu v posledních pár dnech tolik řeší? Podobných chyb, omylů a zapomenutých drobností je ve filmech a seriálech celá řady, my jsme vybrali desítku nejlepších. Najdete je v galerii tady:

A tady si přečtěte, že Pokémon: Detektiv Pikachu zní jako blbost, ale v rukávu má Ryana Reynoldse.

Podobné články

Doporučujeme

Další články