fb pixel Dádo, roste ti konkurence! Influencerka Schillerová se pochlubila počtem sledujících – G.cz
Vyhledávání

Dádo, roste ti konkurence! Influencerka Schillerová se pochlubila počtem sledujících

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

"Další milník pokořen!" píše hrdě ministryně financí Alena Schillerová na svém Instagramu u nejnovějšího příspěvku. Co je to za milník? Že by snad schválení nějakého inteligentního, rychle aplikovatelného a účinného plánu, jak po koronakrizi zachránit českou ekonomiku a podnikatele? Nikoliv! Tím zdolaným vrcholem je 6 tisíc sledujících, které politička na sociální síti nyní má. Opravdu gratulujeme!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 29.5.2020, 13:59

Influencerka Schillerová

Vláda Andreje Babiše maže a jede. V posledních týdnech jsme byli svědky hned několika zdravému rozumu a slušnosti vymykajících se situací týkajících se vrcholných politických představitelů této země. Jistě, krizový stav dělá z lidí blázínky, ale štěkaní ministra vnitra a ministra zdravotnictví na sociálních sítích je už možná asi fakt trochu přes čáru.

A stejně tak prohlášení ministryně financí Aleny Schillerové "Příště se na vás vyse*em," určené koaličním partnerům z ČSSD. Na druhou stranu si řekněme upřímně - opravdu jsme od lidí z hnutí ANO čekali něco jiného? Ne nadarmo se říká, že vrána k vráně sedá. A tak je pochopitelné, že bezskrupulózní egomaniak s vyjadřováním lopaty kolem sebe bude mít jen další bezskrupulózní egomaniaky s vyjadřováním lopat.

Právě Schillerová je toho krásným důkazem. Je toho hodně, co můžete na naší ministryni financí nesnášet - že lže, že neumí anglicky, že nerozumí financím a ekonomice. Jí je to totiž jedno. Alenka žije ve svém vlastním virtuálním "Wonderlandu", který si vytvořila na Instagramu. Tam se z Schillerové-ministryně stává Alena-wannabe influencerka, která se vždy ráda pochlubí fotkou sebe sama. Nyní se šestapadesátiletá politička pochlubila zásadním úspěchem - právě na Instagramu ji sleduje už 6 tisíc lidí. WOW! Znamená to ještě více fotografií ženy pózující mezi šeříky?

Buďme ale fér - Instagram Aleny Schillerové by mohl být i horší. Trochu nám to připomíná Dádu Patrasovou a její psychedelické koláže. Pravda, Schillerová se, co se formy fotografií týče, zatím drží v relativně decentních mezích, ale co není - může být. Říkáme si, jestli se typ contentu, který politička na internetu sdílí, pro člověka v její pozici hodí... Pak si ale vzpomeneme na premiérovo pravidelné facebookové "Čau lidi!" okénko a již památné velikonoční video, v němž Babiš s dvoumetovou pomlázkou prohání svou ženu po zahradě jejich rodinného sídla a o odpovědi máme jasno; nehodí - ale v tomhle Kocourkově všichni z vysoka kašlou na to, co se hodí...

Co si o prezentaci českých ministrů (nejen) na sociálních sítích myslíte vy? Napište nám do komentářů. Ale opatrně, aby na vás nenastoupil finančák!

Podobné články

Doporučujeme

Další články