fb pixel Březen – do roušek vlezem: Vainovy koláže vás potěší i během dalšího nouzového stavu – G.cz
Vyhledávání

Březen – do roušek vlezem: Vainovy koláže vás potěší i během dalšího nouzového stavu

+ DALŠÍCH 14 FOTEK + DALŠÍCH 15 FOTEK

Piráti tu chtějí migranty, Babišovi klesají preference, Prymula má novou práci, vláda opět prodloužila nouzový stav, maturanti hloupnou a z okresu se stal náš domov. Březen je za námi a opět nám dal mnohem víc, než vzal, ale vesměs se toho na české poměry tolik nestalo. Náš dvorní kolážista Vain byl opět u všeho!

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 1.4.2021, 12:17

Vain reagoval na březnové události

Tak jsme přivítali jaro! Konečně se oteplilo, ale výletovat můžeme jen v rámci našeho okresu. Do 21. března jsme se mohli volně procházet pouze po území obce, takže i to můžeme považovat za vítězství. Nouzový stav trvá i nadále a i když se nám zdá, že je tu jaro, tak nezapomínejme na to, že se nesmíme procházet venku po deváté hodině večerní. Už je to tak trochu nuda, ale naštěstí tu máme mnoho věcí, které můžeme sledovat. Díky facebookovému účtu premiéra Andreje Babiše jsme se například dozvěděli, že Piráti nám chtějí do země pozvat migranty. Zvláštní je, že nám to oznámil krátce poté, co se dozvěděl, že mu kvůli pandemii klesají volební preference.

Pokud vás zajímá, co všechno se v březnu stalo a z čeho všeho si Vain udělal legraci, tak vám doporučujeme projet následující galerii.

Doufejme, že ten nouzový stav už máme naposledy a příští galerie koláží bude zveřejněna za normálního stavu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články