fb pixel Co teď bude s Bohuslavem Sobotkou? Máme pět variant – G.cz
Vyhledávání

Co teď bude s Bohuslavem Sobotkou? Máme pět variant

Zdroj: ČSSD

Bohuslav Sobotka usoudil, že ČSSD má v průzkumu zbytečně moc procent, tak přenechal vedení strany Chovancovi a pozici volebního lídra Zaorálkovi. Sám doklepe své premiérování a potom půjde o dům dál.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.6.2017, 11:48

Co bude ale potom dělat? Vždyť byl celý svůj dospělý život jenom v politice? Podaří se ho začlenit do společnosti? Máme pět variant toho, co bude po volbách dělat Bohuslav Sobotka.

1. Paroubkova podržtaška

Jirka Paroubek podal přihlášku k ČSSD. Jeho velký návrat je na spadnutí. Jiří je rozený vůdce, ten se s rolí pohůnka ve straně rozhodně nesmíří. Je jen otázka času, kdy po volebním neúspěchu ČSSD zavětří příležitost a vrátí se do čela strany. Jelikož za každým ambiciózním mužem stojí jeho věrný Ovčáček, bude i Jirka potřebovat svého Jiřího.

Jelikož stará láska nerezaví, sáhne pravděpodobně právě po Bohoušovi. Tam je jeho místo. Klečící poslušně na zemi u nohou Jiřího Paroubka.

2. Kandidát na prezidenta

Rozloučení s ČSSD ve velikém stylu by jistojistě bylo to, že by se Sobotka stal prezidentem. Při svém extempore s demisí a Zemanem na Hradě si získal přízeň spousty potencionálních voličů, kteří by ho dříve nevolili. Oni ho tedy nebudou volit ani nyní, ale určité sympatie určitě získal.

Kandidát Sobotka, který sice jde proti voličům, kteří by ho mohli eventuálně volit, ale zase si získal sympatie voličů, kteří ho volit nebudou, urve z toho koláče krásné tři procenta hlasů a Sobotka se tak rozloučí se svou politickou kariérou ve velkém stylu. Tedy ve stylu, na jaký jsme u Sobotky zvyklí. Tichým neúspěchem.

3. Bude úředník

Těžko byste u nás hledali osobu, která by byla svým vzhledem a chováním prototypem správného úředníka víc než Sobotka.

Kdybyste ho neznali, tak při prvním setkání, popřípadě jenom pohledem na jeho fotku usoudíte, že to je jasný úředník.

Je úplně jedno, kde bude úředník. Důležité je, že tak naplní svůj osud, pro který byl předurčen.

4. Školní šikan

Bohuslav Sobotka by se dal krásně šikanovat. Školy si ho jistě budou najímat, aby plnil roli školního šikana. Problémoví žáci tak budou hlavu do záchodu strkat Sobotkovi, místo toho, aby tak činili takzvaným šprtům nebo dětem nevalného vzhledu.

Bohuslav Sobotka se narodil proto, aby byl šikanován. Ta slast, když ho narvete do školní skříňky, nebo mu uděláte zářez, to musí být prostě nádhera.

5. Stane se youtuberem

Sobotka vždy držel prst na tepu doby (nebo si to alespoň myslel), takže po zvážení všech možností třeba začne točit videa. Jeho pořad „Bohoušovy píčovinky“ má veliký potenciál. Tutoriál toho, jak se správně nanáší make up anebo, jak Bohouš rozbaluje krabici, kterou mu poslali sponzoři. No kdo by se na to nepodíval?

A TADY se můžete podívat, jak rozjetý Sobotka odvolal papeže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články