fb pixel Členové SPD viní z činů „českého teroristy“ sluníčkáře. Tahle fotka ale dokazuje, že příčina je v nich samotných – G.cz
Vyhledávání

Členové SPD viní z činů „českého teroristy“ sluníčkáře. Tahle fotka ale dokazuje, že příčina je v nich samotných

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury by se měla veřejně přiznat a omluvit za to, že přispěla k pobláznění českého seniora a zároveň prvního tuzemského teroristy Jaromíra Baldy, který v létě 2017 dvakrát za sebou pokácel strom pod rozjetý vlak, čímž způsobil vykolejení. Na místě činu posléze zanechal letáky s arabskými nápisy, čímž chtěl vytvořit iluzi, že za vše mohou muslimští teroristé.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 10.1.2019, 15:33

Za Baldu můžou vítači migrantů, tvrdí poslanec SPD

Lubomír Volný z SPD je přesvědčen o tom, že Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury nešíří paniku, ale pravdu o reálných hrozbách, které na nás pravděpodobně číhají na každém rohu. Je zvláštní, že naše vytrvalé čekání na potenciální hrozby ze strany muslimů, imigrantů a teroristů stále nenese ovoce a jediný, kdo nás ohrožuje, jsme my sami. SPD ohrožuje naše občany strašením a nemůžeme se divit, že někteří slabomyslní jedinci typu Jaromíra Baldy těmto nesmyslům a nepravdám uvěří, a následně se chovají tak, jak se chovají. Kde něco není, tam se to musí uměle vytvořit, abychom měli pravdu, že?

Lubomír Volný samozřejmě z činu pana Baldy obvinil fanatické vítače a příznivce multikulturalismu, avšak takticky se vyhranil vůči ohrožování lidských životů a takové chování odsoudil.

Sociálními sítěmi se šíří geniální hláška, která zní: „Ne každý fanoušek SPD je terorista, ale každý usvědčený terorista v ČR je fanoušek SPD,“ což dokazuje i fotografie, která se spolu s tímto citátem objevila na Facebooku. Je na ní zachycen český terorista Jaromír Balda společně s Tomiem Okamurou a dalšími příznivci SPD. Samotný administrátor oficiální FB stránky SPD se k činům Jaromíra Baldy vyjádřil tak, že zoufalí lidé zkrátka dělají zoufalé činy. Pan Balda byl následně přirovnán k Janu Palachovi, který rovněž chtěl „probudit“ spící menšinu. Ach jo.

V textu z klávesnice administrátora SPD se dozvíte, že pan Balda není od pohledu žádný terorista, ale pouze muž, který nevěděl, jak jinak ochránit naši zemi, naše ženy a děti. Ano, tohle tam doopravdy stojí. Z tohoto příspěvku lze vydedukovat, že ohrožování veřejnosti tím, že budeme házet stromy pod koleje, je v podstatě vlastenecký čin.

Asi nejvíce by nás zajímalo, jak by SPD reagovala, kdyby se nedejbože při pokusu o teroristický útok Jaromíra Baldy stalo něco lidem, nebo dokonce členům jejich skvělé strany. Obhajovali by tento ohavný čin i nadále? Nedivili bychom se vůbec ničemu.

A zde je menší glosa k nové kuchařské reality show MasterChef.

Podobné články

Doporučujeme

Další články