fb pixel Chcete odhalit taje vína? Běžte na sommeliérský kurz se zkušeným pijákem Milanem Rokytkou – G.cz
Vyhledávání

Chcete odhalit taje vína? Běžte na sommeliérský kurz se zkušeným pijákem Milanem Rokytkou

Humorných fake událostí se v souvislosti s pohrouženým Rokytkovým stavem na povolební oslavě v Zemanově štábu objevilo hned několik. Kauza samozřejmě neunikla našemu grafikovi TMBK. Rokytka tvrdí, že nebyl opilý, ale že mu někdo ze msty podstrčil jed. Asi moc kouká na Hru o trůny. Kompletní vyjádření Milana Rokytky k celému skandálu vypadá takto. + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Na napadení novinářů příznivci Miloše Zemana v prezidentově volebním štábu není srandovního zhola nic, důvod, proč k potyčce došlo, totiž do mdlob zpitý Milan Rokytka (KSČM) už ale poměrně humorný je. Rozhodně si to myslí český Facebook, který nabízí několik skvělých kurzů vedených právě tímto zkušeným pijákem a přispěl i sám Rokytka, který tvrdí, že nebyl opilý, ale otrávený. Jedem.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 29.1.2018, 11:55

Párty na Rokytku

Máte chuť prozkoumat umění pití vína s tím nejpovolanějším? Pak zkuste Sommeliérský kurz s Milanem Rokytkou! Událost, která po víkendu vznikla na Facebooku, se těší velkému zájmu, tak neváhejte!

Ale ne, samozřejmě jde o vtip, stejně jako u události Kouření pohanky s Milanem Rokytkou. Všechny fóry související s komunistickým novinářem vycházejí z jeho divokého povolebního řádění ve štábu Miloše Zemana. Rokytka se totiž opil tak, že nemohl téměř ani chodit a následně se zhroutil na pódium. Když to chtěli zachytit přítomní reportéři, další z řad fanoušků znovuzvoleného prezidenta je nejprve slovně a posléze i fyzicky napadli.

Sám Rokytka vidí celou situaci jinak než zbytek národa. "Nemohu vyloučit, že mi někdo vhodil do nápoje ze msty nějaký sofistikovaný jed, po kterém jsem zkolaboval a nebýt zásahu několika kolegů, kteří nebyli hyenističtí a zavolali záchrannou službu, nemusel jsem již být živ a vlastizrádné pražské kavárně dále na obtíž," stojí v novinářově oficiálním prohlášení. Že by to bylo až takto dramatické?

My tedy hlavně doufáme, že výraz "nachcanej jak Rokytka" zlidoví.

A tady 10 otravných povolebních statusů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články