fb pixel Byl to rudý muž: Zapálený mladý komunista Marek je hvězdou sociálních sítí. Jeho motto? Havel hnije, Jakeš žije! – G.cz
Vyhledávání

Byl to rudý muž: Zapálený mladý komunista Marek je hvězdou sociálních sítí. Jeho motto? Havel hnije, Jakeš žije!

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ačkoliv jsme si mysleli, že komunisté postupně vymírají, jelikož dnešní generaci už nezajímá znárodňování a věšení Milady Horákové, při pohledu na facebookový profil mladého komanče Marka Novotného nám začíná být jasné, že jsme se krutě zmýlili. Mezi jeho záliby patří srp, kladivo, nenávist ke kapitalismu, Stalin nebo Marx.

Martin Miko
Martin Miko 19.9.2019, 07:44

Mladý komunista baví internet

Když vás přestane bavit hraní Fortnite, není nic rozumnějšího, než se vzepřít zákeřným nástrahám kapitalismu, stát se věrným komunistou a šířit skrz imperialistický Facebook své názory a fotografie s Miloušem Jakešem. I tímto způsobem tráví čas dnešní mládež. Jasným příkladem je Marek Novotný, který si dokonce za tímto účelem vytvořil fanouškovskou stránku. Dozvíte se na ní například, že soudruh Marek měl proslov v rámci 13. sjezdu Komunistického svazu mládeže, v němž zmínil chyby minulosti a pak řečnil výhradně o práci KSM. Krásné.

Soudruh Novotný se ve volných chvílích nechává fotit s komunistickými kádry první kategorie. Nezapomíná ani na hvězdy jako je Milouš Jakeš. Svou fotografii s Jakešem doplnil heslem: „Havel hnije, Jakeš žije,“ což považujeme za nejvyšší formu socialistické poezie. Mára je samozřejmě na svém FB plný chtíče budovat sociálně spravedlivou společnost. Na Facebooku vás poučí samozřejmě i o globálních tématech, které nás pálí. A je jedno, jestli jde o Krym, boj proti kapitalismu nebo oslavy Svátku práce v Přerově. Marek nabízí svůj sociálně spravedlivý názor pro všechny.

Zdá se, že z komunismu vidí jen to dobré, ale politické vězně, popravy nebo hrůzy 50. let minulého století tak trochu vytěsnil. Marek měl dávat víc pozor při hodinách dějepisu a nyní by se měl doplnit znalosti. Lidé mu jeho ignoranci dávají samozřejmě pěkně sežrat, na což odpovídá s lobotomním nadhledem.

Pokud jste s mužem, který se pomalu, ale jistě stává dalším virálem českých sociálních sítí, ještě neměli tu čest, podívejte se do následující galerie, ve které pochopíte, jak se chovají současní mladí komunisté. Díky bohu, že je jich ještě méně než šafránu.

A zde vás příliš nepotěší nový pořad o dezinformacích z dílny České televize.

Podobné články

Doporučujeme

Další články