7 zákeřností, které vás čekají, když si JI nastěhujete domů

Rozhodli jste se bydlet společně se svým děvčetem? Gratulujeme! Teď se dozvíte, co vás čeká...

   

1. Nevyspíte se

dktz tumblr.com Ani jeden z vás. Budete se přetahovat o peřinu, pošťuchovat, když ten druhý chrápe, ráno se budete budit s přeleženými končetinami nebo modřinou, protože sebou ve snu škubla a dala vám čelo. A do toho si připočtěte neustálé souložení - s klidným spánkem se můžete rozloučit.  

2. Spousta divných věcí

dktzu tumblr.com Váš byt začne brzy plnit řada nezvyklých předmětů: Kartáč na vlasy. Odličovací tampony. Parfémy. Šminky. Kytky. Hadříky. Najednou zjistíte, že potřebujete třikrát tolik šuplíků, skříní a zásuvek.  

3. Neshnijete ve špíně

ksmrz sir-isaac-lime.tumblr.com Stane se z vás jiný člověk. Talíř, který by po dojedení letěl rovnou pod gauč, si hned umyjete. Naučíte se leštit zrcadla. Ze záchodu zmizí pyramida vypotřebovaných roliček od toaleťáku. Nebudete si prát spodky jednou za měsíc. A když už, budete důsledně napomenuti. S životem a la prase v chlívku je konec.  

4. Naučíte se zdrhat

skjg iplayoldgames.tumblr.com Když jste spolu jen chodili, vždycky vypadla a vy jste se pak mohli věnovat seriálům, Playstationu, lepení modelů letadel... Teď máte pocit, že byste se jí měli neustále věnovat. Své oblíbené kratochvíle tedy musíte přenést mimo domov.  

5. Ztloustnete

qjert giphy.com Pokud není úplné nemehlo, umí vařit. Takže se přestanete odbývat suchým rohlíkem k večeři nebo kouskem salámu k obědu. Když vám na stole voní polévka a výpečky, když po každém jídle čeká dezert... Raději si rovnou kupte o číslo větší kalhoty.  

6. Konec mejdanů

terzte gifbay.com Se slzou v oku zavzpomínáte na časy, kdy jste pozvali partu kamarádů, načali basu piv a koukali na maraton fotbalových zápasů, všechny díly Star Wars nebo živý přenos 24h Le Mans až do rána. Ať je vaše milá sebevíce tolerantní, buranské párty s opilci budou patřit minulosti.  

7. Vlasy

aerhqe tumblr.com Všude vlasy. Na podlaze. V koupelně. Na šatech. Ve vašich vlasech. Uááá!   Možná vás brzy napadne ji prodat. TADY máte 5 legálních způsobů, jak na to.

Komentáře

Doporučeno pro vás