5 způsobů, jak legálně prodávat svou přítelkyni – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak legálně prodávat svou přítelkyni

Prostituce je pořád ještě ilegální, ale na své dívce můžete vydělávat i jinak. A podle všeho to docela sype, když to chytnete za správný konec.

Václav Rybář
Václav Rybář 23.12.2017, 08:29

1. Vlasy (od 1500 Kč)

hair

Ani snad nechtějte vědět, co všechno se z těch vlasů vyrobí. Jen paruky to určitě nebudou. Blond vlasy se vykupují za vyšší ceny, a pokud má přítelkyně alespoň půlmetrový ohon, může z toho být i pěkných pár tisíc. Přesvědčte ji o tom, že krátký sestřih zase přichází do módy. Více na www.dlouhovlaska.cz.

2. Vajíčka (20 000 Kč)

eggs

Tohle je trochu vyšší liga, protože vaší dívce budou v případě podstoupení procedury stimulovat vaječníky. Zní to jako německé porno? Ve skutečnosti jde o desetidenní píchání, tedy píchání injekcí, abychom byli přesní. To způsobí, že se vajíček urodí víc. Jejich vyjmutí probíhá pod narkózou a zřejmě to není žádný med. Vaší přítelkyni musí být 19 – 33 let, musí být zdravá a geneticky čistá. Finanční kompenzace je ale víc než štědrá. Více na www.pragueivf.com.

3. Mateřské mléko (900 Kč)

milk

Tohle je nabídka jen ve chvíli, kdy už to dítě opravdu máte, takže se dá předpokládat, že prachy potřebujete a vůbec máte dost starostí. Pokud vaše přítelkyně disponuje nadbytečnou dojivostí, promiňte mi ten výraz, může ve volných chvílích odstříkávat, vyvářet a zamrazit pár litrů, které lze pak prodat v některé z českých mléčných bank. Devět stovek v tomhle případě ovšem znamená několik hodin odstříkávání. V zahraničí jsou ceny za litr trochu vyšší, ale do čaje si to asi kapat nebudete, takže lepší něco než nic. Více na www.upmd.cz.

4. Krevní plazma (400 Kč)

plazma

Darovat život (když jí to takhle prodáte, nebude protestovat) můžete dvakrát měsíčně, pokaždé výměnou za čtyři stovky. Navíc za pětačtyřicetiminutové trápení holčina dostane koblih a čaj, takže máte vyřešenou i snídani nebo večeři. A taky budete mít jistotu, že netrpí žádnou sexuálně přenosnou nemocí. Více na www.dcch.cz.

5. Kostní dřeň (odpisy z daní)

dren

Prý největší dar, co můžete někomu dát. A taky jeden z nejbolestivějších odběrů. A přitom se za to ani nesmí platit, asi aby se někdo nenechal vytěžit až na dřeň. Dobře, blbej vtip, ale stejně z toho může kápnout alespoň daňová úleva v rozsahu několika tisíc. Miláčku, chtěla si v létě k moři? Tak si tady lehni, jenom to malinko štípne. Více na www.kostnidren.cz.

A tady se ještě podívejte na 9 zásadních rozdílů mezi manželkou a přítelkyní.

Podobné články

Doporučujeme

Další články