fb pixel 6 plus 3 důvody, proč se ne(bát) chemtrails - útoků z nebe – G.cz
Vyhledávání

6 plus 3 důvody, proč se ne(bát) chemtrails - útoků z nebe

Vidíte ty čáry na obloze? Z letadel na nás někdo něco stříká. Kdo to dělá a co tím sleduje? Čtěte a budete se divit!

Ivan Brezina
Ivan Brezina 1.4.2017, 11:44

IMAG0642 (kopie)

Hrůzné chemtrails na nebi pod Havranem! (foto Ivan Brezina) To, co vidíte za vojenskými i civilními letadly, prý nejsou žádné vodní kapičky ani ledové krystalky, které by vznikly díky promíchávání chladného vzduchu s horkými zplodinami z motorů. Ve skutečnosti na nás piloti něco tajně rozprašují. Na letištích celého světa mají zvláštní barely, ze kterých do leteckého benzínu něco divného přimíchávají. Co a proč? Na to existuje několik teorií.

1. Globální oteplování

Piloti prý rozprašují látky, které globální oteplování brzdí. Jen díky tomu jsme se ještě neupekli, ačkoli pálíme uhlí a ropu jako o život a chrlíme tím do atmosféry škodlivý oxid uhličitý. Odborně se tomu říká "strafosférický geoinženýring" a používají se přitom reflexní částice, které přebytečné sluneční záření odrážejí zpět do kosmu.

2. Řízení počasí

Proč myslíte, že byla letos tak divná zima a teď je takové horko? Proč jsou bouřky, zrovna když chcete vyrazit na výlet a kosa, zrovna když míříte na koupaliště? Protože počasí ovládají gauneři, kteří ho potřebují pro své rejdy. Jaké, to už se nikde nedočtete. Ale je fakt, že počasí dneska už není tak hezké, jako když jsem byl malý fakan.

3. Šetření palivem

Proč si myslíte, že jsou letenky dneska tak levné? Protože aerolinky spoří, kde se dá. Do leteckého benzínu přidávají nejrůznější aditiva a další chemické sajrajty podobně, jako když do nás jiní gauneři místo levné vodky lili jedovatý metanol.

4. Změna vědomí

V chemtrails jsou nanočástice nebo drogy, které z nás dělají poslušné "roboty". Díky tomu se spokojíme s pivem a televizí a nevšímáme si, jak nás okrádají spiklenci. V pozadí se smějí ilumináti, Židé, mimozemšťané, případně pohádkově bohaté rodinné klany z tajné "globální vlády". Vyberte si.

5. Hromadné očkování

Světové vlády se bojí bioterorismu, což není sranda. Pokud nějaký muslimský magor rozšíří antrax, mor, SARS nebo třeba černé neštovice, půjde západní civilizace do kopru. Politici se proto rozhodli riziku předejít a nechat nás očkovat. Všechny a z nebe.

6. Řešení přelidnění

Na Zemi je nás moc a množíme se jako králíci. Moc žereme, takže docházejí potraviny, a taky jde do kopru životní prostředí. Vlády na nás proto stříkají něco, co snižuje naši plodnost. Snažíte se s partnerkou o dítě a nedaří se vám to? Tak vidíte! Anebo obsahují chemtrails látky poškozující imunitu a vyvolávající rakovinu, případně i smrtící bakterie a viry. Čím víc nás umře, tím dřív bude planeta zachráněna pro vyvolené, kteří proti chemtrails samozřejmě mají protilátky.

Co objevil mechanik

Nevěříte? Na jednom z mnoha webů věnovaných chemtrails se můžete dočíst: "Letecký mechanik popisuje svůj náhodný objev čerpacího systému pro chemtrails na palubě civilního letadla: 'Zjistil jsem, že něco není dobře. Bylo tam víc nádrží, čerpadel a potrubí, než by tam být mělo. Nejdříve jsem si myslel, že systém byl změněn, protože to bylo již 10 let, co jsem na nějakém dělal. Jak jsem se pokoušel prověřit problém, rychle jsem zjistil, že dodatečné potrubí a nádrže nejsou napojeny na systém vypouštění odpadu. Příštího dne jsem byl u počítače společnosti, abych se podíval na schéma rozvodů. Když už jsem tam byl, rozhodl jsem se podívat na to dodatečné vybavení, které jsem našel. K mému údivu, manuály žádné dodatečné zařízení, které jsem viděl předešlého dne na vlastní oči, neukazovaly..."

Rozprašujte ocet!

Je to úsměvná pitomost, ale šíří se podobně jako kdysi mor nebo španělská chřipka. Zpravodajský web Aktuálně před časem popsal, jak se lidé posedlí strachem z chemtrails stále častěji obracejí na české úřady a vědecká pracoviště. Odborníci jim tu blbinu vymluví, což ale strach paradoxně ještě zesílí. "Všichni se proti nám spikli!" myslí si veřejnost. "Včetně vědců!" "O úzkostech lidí z čar na nebi vypovídá experiment jednoho z meteorologů," píše Aktuálně. "Zkusmo se naboural na jeden z webů šířících teorii chemtrails (OrgoNet) a doporučil lidem jako spolehlivou ochranu před psychotropním spadem octové antidotum. Chemtrailisté krátce poté prohlásili ocet za účinnou zbraň číslo jedna. Meteorologovu teorii, že octová pára velmi silně ionizuje a čistí vzduch kolem nás, začaly přebírat i ostatní servery. Jedna z maminek si dokonce pochvaluje, že když kolem sebe a kočárku rozstřikuje v parku ocet, hned se jí dýchá lépe a má prý i dobrou náladu..." Ocet jsem si na cyklovýlet pod Havran nevzal a po víkendu jsem se probudil celý rozlámaný a malátný. Tak vidíte, že je to pravda! Sice jsem na kole ujel asi sto kilometrů v horku, ale přece by to nebylo běžnou únavou ze sportu...

IMAG0647 Vidíte, jak moje manželka a syn malátně a odevzdaně leží? A to je důkaz! (foto Ivan Brezina) Existují nejméně tři důvody, proč se chemtrails bát:

1.

Je děsivé, že mezi námi pobíhají lidé, kteří takové blbině věří.

2.

Pokud tomu uvěříte taky, iracionální strach se může somatizovat, tedy projevit fyzickým onemocněním. Jinými slovy třeba dostanete rakovinu jen proto, že jste se báli chemtrails. A ještě navíc vás to ve vašem bludu utvrdí.

3.

Když budete věřit na takovéhle pitomosti, nebudete mít čas všímat si skutečných rizik. Třeba postranních zájmů zlodějských politiků.

A TADY se podívejte, jak hluboko klesl Miloš Zeman.

Podobné články

Doporučujeme

Další články