fb pixel Bude Kalousek nový Petr Cibulka? Nepochybuji, že Václav Klaus byl a je ruský agent, prohlásil poslanec o exprezidentovi – G.cz
Vyhledávání

Bude Kalousek nový Petr Cibulka? Nepochybuji, že Václav Klaus byl a je ruský agent, prohlásil poslanec o exprezidentovi

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Podivný článek našeho bývalého prezidenta Václava Klause, ve kterém popisuje své zážitky z dovolené, během níž potkal spoutu lidí z celého světa, vyvolal na internetu poprask. Do Klause staršího se na Facebooku opřel i Miroslav Kalousek, který ho nazval ruským agentem. Vypadá to, že nám tu roste nový Petr Cibulka!

Rom Jeremy
Rom Jeremy 19.6.2019, 11:21

Konspirátor Kalousek

„Jako mladík jsem „hltal“ Václava Klause a věřil mu (věřím dodnes), že na trhu pracovních sil si každý koupí to nejvýhodnější. Teď od něj slyším, že nejde o trh, ale o „žáškodnický multikulturalismus“. Dnes nepochybuji, že Václav Klaus byl a je ruský agent, znovu aktivovaný po roce 2010,“ napsal bývalý ministr financí a současný předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek na svém Facebooku.

Tento příspěvek vznikl jako reakce na Klausův cestopis, který zveřejnil na webových stránkách Institutu Václava Klause. Bývalý prezident totiž ve svém článku popisuje, že je svědkem multikulturalismu v praxi při plavbě na výletní lodi kolem Britských ostrovů. Nelíbí se mu, že téměř každý ze zaměstnanců pochází z jiné části země, ba dokonce z jiného kontinentu. Během dne ho totiž obsluhovali lidé ze Slovenska, Filipín, Indie, Srbska a Ruska. „Já v tom vidím záměr kosmopolitů – hranice mezi státy a národy co nejvíce zlikvidovat,“ popisuje klaus.

Samozřejmě, že se jedná o Klausovu paranoiu, protože vzhledem k tomu, že je bývalým členem opravdu pravicové ODS a jedním z nejlepších českých ekonomů od 90. let, měl by vědět, že trh práce takto funguje, a že je naprosto běžné, že lidé jezdí do světa za prací, právě na výletní lodě tohoto typu.

Naproti tomu Kalouskovo označení Václava Klause jako ruského agenta v nás vzbuzuje podezření, že se náš bývalý ministr financí začal kamarádit s předsedou strany Volte Pravý Blok, naším oblíbencem Petrem Cibulkou, který má ve zvyku v médiích označovat všechny kolem sebe za ruské fízly, agenty StB, agenty KGB a agenty GRU. Příště se třeba dočkáme toho, že Kalousek vytáhne v televizi siderické informační kyvadlo, kterým potenciální špióny ihned odhalí. To by byl vážně konec světa.

Zatím budeme doufat, že oběma politikům jen leze na mozek vedro.

A zde se dozvíte, jak Marek Prchal přetvořil slovo motýle na marketingový slogan.

Podobné články

Doporučujeme

Další články