fb pixel Buď žlutý: Díky Instagramu týdne se můžete stát součástí seriálu Simpsonovi – G.cz
Vyhledávání

Buď žlutý: Díky Instagramu týdne se můžete stát součástí seriálu Simpsonovi

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Když před pár dny poslanec Dominik Feri (TOP 09) nasdílel na svém Instagramu karikaturu sebe, Andreje Babiše a Romana Prymuly v „simpsonovském“ stylu, neodolali jsme a prozkoumali instagramový účet Buď žlutý. Skrývá se za ním internetová služba, která z vás vyrobí postavičku z oblíbeného seriálu, a proto jsme se rozhodli, že tento účet označíme za Instagram týdne.

Martin Miko
Martin Miko 16.10.2020, 14:39

Instagram týdne odkazuje na Simpsonovi

Zatímco v předchozích týdnech jsme se věnovali smaženým sýrům nebo problémům se spolubydlením, tak tento pátek na nás čeká zajímavá služba, která odkazuje na seriál Simpsonovi. Díky aplikaci Buď žlutý se můžete stát součástí jednoho z nejoblíbenějších kreslených seriálů na světě.

Když poslanec Dominik Feri po dlouhé době nasdílel na svém účtu něco, co se netýkalo nových vládních opatření, bylo to také žluté. Jednalo se o karikaturu ve stylu postaviček ze seriálu Simpsonovi, na které byl Feri společně s Andrejem Babišem a Romanem Prymulou. Fotografie má přes 127 tisíc "lajků" a stala se z ní virální záležitost. Pokud rozkliknete instagramový účet Buď žlutý a následně jejich webové stránky, tak zjistíte, že se jedná o placenou službu, díky které se můžete stát součástí seriálu. Prostě z vás vyrobí postavičku ze Simpsonů a zasadí vás do typického prostředí, které důvěrně znáte z televizní obrazovky.

V následující galerii pochopíte, že naši politici opravdu nejsou jediní lidé, kteří se mohou stát součástí Springfieldu.

Co na to říkáte? Nám to přijde jako poměrně fajn dárek pro milovníky seriálu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články