fb pixel Zlo jménem spolubydlení: Instagram týdne odhaluje zážitky ze sdílených bytů – G.cz
Vyhledávání

Zlo jménem spolubydlení: Instagram týdne odhaluje zážitky ze sdílených bytů

+ DALŠÍCH 14 FOTEK + DALŠÍCH 15 FOTEK

Spolubydlení je důležitou součástí studentského života. O tom samozřejmě není sporu. Zároveň je to téma, které skrývá mnoho velkých tajemství, o čemž vás přesvědčí i účet s prostým názvem spolubydlení. My jsme se ho rozhodli prohlásit za Instagram tohoto týdne. Tentokrát to bude tak trochu přes čáru běžného vnímání světa.

Martin Miko
Martin Miko 25.9.2020, 14:59

Spolubydlení pro otrlé

Každý by si v životě měl zkusit, jaké to je s někým bydlet. Je to totiž jediný způsob, jak poznáte svoje blízké, známé i neznámé mnohem více, než byste si přáli. Podaří se vám například zjistit, jak jsou lidé kolem vás čistotní nebo jaké mají návyky. Doposud bylo mnoho historek a zážitků ze spolubydlení naprostým tabu, jenže pak se na instagramu objevil instagramový účet, který zachycuje střípky ze života se spolubydlícími.

Na principu Ester a Jozefíny vzniklo spolubydlení – střípky ze života se spolubydlícími, které zahrnují například bobky v kýblu, vibrátory na viditelných místech nebo shnilé jídlo v lednici. Účet spolubydlení se proto stává Instagramem týdne. V následující galerii se můžete pokochat tím nejlepším z toho, co prozatím nabízí. Příjemnou zábavu!

Pokud by vás zajímalo, jaký byl nejlepší Instagram předchozího týdne, tak doporučujeme zkouknout účet Co obléká Saskia.

Jestli máte nějaký tip na zajímavý Instagram, tak nám ho pošlete do zpráv nebo do komentářů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články