fb pixel Brigáda pro otrlé: Tomio dá tři tisíce dredařovi, který mu „zašaškuje“ v předvolebním spotu – G.cz
Vyhledávání

Brigáda pro otrlé: Tomio dá tři tisíce dredařovi, který mu „zašaškuje“ v předvolebním spotu

Zdroj: profimedia

Volby se blíží a SPD do toho jde po hlavě. Tomio se snaží využít každého klopýtnutí Babišovy vlády a zároveň nezapomíná ani na poukazování chyb opozičních stran. Nyní je ale čas, aby se rozjela i ta opravdová kampaň Okamurova hnutí. To sice už za kampaň utratilo přes 24 milionů korun, nicméně za roli revoltujícího dredaře v předvolebním klipu SPD je Tomio ochoten dát pouhé 3 tisíce korun. Za tohle se snad ani nevyplatí vstávat ráno z postele.

Martin Miko
Martin Miko 1.6.2021, 15:39

Tomio hledá dredaře do klipu

Jste dredař a chcete se ztrapnit v rámci předvolebního videoklipu SPD, v němž z vás bude s velkou pravděpodobností Tomio dělat zákeřného Piráta, který je proti vlasteneckým hodnotám? Tak v tom případě se přihlašte do castingové agentury Talent Management s.r.o., jež v současné době hledá vhodné kandidáty do předvolebního spotu Okamurova politického hnutí SPD. Kromě dredaře si ve spotu můžete zahrát i slušné lidi nebo se stát součástí demonstrující skupinky, která bojkotuje SPD. Za roli dredatého oportunisty, jenž do kamery řekne 10 vět, můžete zkásnout agenturu o 3 tisíce korun. Zatímco když budete součástí davu, který protestuje proti SPD, vyděláte si pouhých 600 Kč. Tento inzerát se v úterý objevil na sociálních sítích a vypadá to, že se máme na co těšit.

Do říjnových voleb zbývají pouhé čtyři měsíce a SPD útočí na všechny pudy své cílové skupiny. Tomiovi navíc nahrává přívětivá politická situace, která v současné době nabízí jen covidové zákazy a skandály některých předních českých politiků. Preference SPD rostou a hnutí do toho šlape, jak nejvíce může. Hnutí SPD Tomia Okamury navíc už vyčerpalo 24,5 milionu korun z 90milionového zákonného limitu na předvolební kampaň. Tomio zřejmě říjnovým volbám velmi věří, když je schopen utrácet miliony za výrobu předvolebních novin, marketingové analýzy, spoty a další marketingové služby.

Zpátky k předvolebnímu spotu s dredařem. Castingová agentura Talent Management bohužel pár hodin po zveřejnění inzerátu svůj facebookový příspěvek smazala. Takže jsme se rozhodli vám do článku vložit alespoň jeho printscreen jako důkaz, že jsme si nedělali legraci.

Tak to vidíte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články