fb pixel Březen – z karantény nevylezem: Decentní nálož Vainových koláží, které vás vyléčí ze špatné nálady – G.cz
Vyhledávání

Březen – z karantény nevylezem: Decentní nálož Vainových koláží, které vás vyléčí ze špatné nálady

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

6První měsíc v karanténě je za námi. Redakce G.cz však funguje na 100 % ze svých honosných sídel a vil, které nám zaplatil pan Soros, abychom velebili jméno Evropské unie, Kalouska a Merkelovou. Poslední měsíc však celá naše země žije jen a pouze událostí okolo koronaviru, a proto musíme my i náš dvorní kolážista Vain patřičně reagovat.

Martin Miko
Martin Miko 31.3.2020, 08:00

Koláže z karantény

Kdo by si jen v únoru pomyslel, že jakási čínská nákaza dokáže poslat přes miliardu obyvatel země do karantény, kde sedí u televize a internetu, a vyčkávají, co bude dál. Ano, zní to jako začátek béčkového postapokalyptického filmu, ve kterém hraje prezidenta Morgan Freeman. Nyní se bohužel jedná o realitu, kterou musíme přijmout takovou, jaká je. Nikdo nám však nezakázal, abychom si z toho dělali legraci.

Češi jsou samozřejmě mistři v oboru ve vytváření vtípků a koláží. Teď, když jsou navíc všichni doma a mají hromadu volného času, tak satirického obsahu vznikají tuny a tuny. Naše stálice Vain však svou troškou do mlýna přisípvá pravidelně, což vám připomeneme i v následující galerii.

Podle prozatimních informací to vypadá tak, že karanténa a nouzový stav bude probíhat i v dubnu, takže se od nás určitě dočkáte i dalších koláží s touto tématikou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články