fb pixel Bizár týdne: Olivie Žižková nahrála hymnu proti bídě, a bolí to – G.cz
Vyhledávání

Bizár týdne: Olivie Žižková nahrála hymnu proti bídě, a bolí to

Samozvaní vlastenci, chlastenci a fanoušci Ruska ve válce proti Ukrajině se tetelí blahem. Jejich milovaná zpěvačka Olivie Žižková, kterou si možná pamatujete jako ženu, co nazpívala hymnu pro SPD, představila svůj nový hit. Ten nese název Česko proti bídě a v kombinaci s bizarním videoklipem se jedná o naprosto famózní sledovanou. Ne, kecáme. Je to fakt bizár.

Martin Miko
Martin Miko 20.2.2023, 18:05

Legenda hymen je zpět

Netalentovaná zpěvačka Olivie Žižková už delší dobu nikoho nezajímá. Na YouTube se sice občas snaží nahodit nějaký ten obsah, ale většinou se jedná o videa, kde jí po obličeji lezou šneci. Pokud máte notnou dávku odvahy a dost volného času, máte možnost je zkouknout a udivit se nad tím, čím vším lidé mohou trávit volný čas. A nyní k nové hymně, která nese název Česko proti bídě. Videoklip za tři dny nasbíral přes 20 tisíc přehrání, a my v redakci se tomu vlastně vůbec nedivíme. Sami jsme si to totiž museli pustit asi třikrát, než jsme pobrali záběry v klipu, kde se střídají obrázky škrtlých svetrů, demonstrujících „vlastenců“ a páva s tankem na Hradě.

A co vlastně paní Žižková v nové písni zpívá? Jde o fňukání o tom, že Česko pohltila skupina ďáblů, čímž má samozřejmě na mysli naši vládu i prezidenta. Ostatně i v refrénu se zpívá: „...přestaň nás už vládo, kurva srát!“ Následuje prostřih na grafiku Pražského hradu, kde máme jedinečnou možnost vidět tank, který prejíždí páva. Tím chtěli autoři asi naznačit, že se na Hrad dostal Pávek (krycí jméno ze zpravodajského institutu komunistické vojenské rozvědky našeho budoucího prezidenta Petra Pavla).

Po hymně pro SPD, která patřila k nejvlezlejším politickým písním od dob sametové revoluce, se jedná o další počin známé české vlastenky. Ještě bychom neměli zapomínat na její „hit“ Evropo, dýchej, který bohužel zmizel z YouTube, ale na sociálních sítích ho najdete.

Hezký poslech. A pokud vás zajímá, kdo je vlastně Olivie Žižková, doporučujeme přečíst přiložený článek.

P.S.: Zpěvačka v popisku videa vzkazuje svým hejtrům, že zkouknutím videa jí vydělávají peníze, takže to zvažte. :D

Podobné články

Doporučujeme

Další články